Duely

DeletedUser

Hosť
Tu dávajte svoje úspechy z duelov.
Špecifické pravidlá.
Majte na zreteli, že niektoré pod-fóra, sekcie /Súťaže, Ideje, Návody, atď./, majú doplňujúce pravidla, prosím prečítajte si ich, predtým než tam niečo postnete, na niečo odpoviete.
Tak tu treba dodržiavať isté pravidlá.


1,Je zakázané spamovať,vyvolávať flamy.


2,Obrázky vkladať len do velkosti 640x480 pixelov,Väčšie obrázky vkladať do
Spoiler2.JPG

Príklad:
[ SPOIL]Obrázok[/ SPOIL]]


3,Je zakázané mať doublepost(2 príspevky za sebou).Vždy treba používať
edit.gif



Ak by niekomu chýbala téma: duelová liga, tak bohužiaľ pre nulový (nie malý), opakujem pre nulový záujem o ňu je trvalo zrušená pre tento svet.
 

DeletedUser

Hosť
Byl zahájen protestní spánek. :--)
Vypadalo to zase na nějakou velkou akci Virginie kdy žadonila všechny okolo o pomoc,do Tristamu se dostavilo kolem osmi útočníků co jsem si všiml,bravo... :--)
 

DeletedUser

Hosť
Byl zahájen protestní spánek. :--)
Vypadalo to zase na nějakou velkou akci Virginie kdy žadonila všechny okolo o pomoc,do Tristamu se dostavilo kolem osmi útočníků co jsem si všiml,bravo... :--)

samozrejme, tristram je naj, ved ako inak...
to, ze ste si vsetci na 17lvli aktivovali percizne brokovnice to tu nepises? a ako my sme vas aj tak davali s prakom? ale neboj, nas cas este len pride, potom sa budu diat veci, ktore tristramski "profici" psychicky a fyzicky nezvladnu... ;)
 

DeletedUser

Hosť
Byl zahájen protestní spánek. :--)
Vypadalo to zase na nějakou velkou akci Virginie kdy žadonila všechny okolo o pomoc,do Tristamu se dostavilo kolem osmi útočníků co jsem si všiml,bravo... :--)

Naco by tam niekto chodil, ked kazdy spi?
 

DeletedUser3828

Hosť
samozrejme, tristram je naj, ved ako inak...
to, ze ste si vsetci na 17lvli aktivovali percizne brokovnice to tu nepises? a ako my sme vas aj tak davali s prakom? ale neboj, nas cas este len pride, potom sa budu diat veci, ktore tristramski "profici" psychicky a fyzicky nezvladnu... ;)

nikde sa neviem dočítať, že v Tristame sú profíci a ani nikde som nevidel príspevky o tom, že by sa niekto povyšoval nad druhým, tak nerozumiem o čom tu točíš reč.
 

DeletedUser177

Hosť
hmmm, to si kedy fotil, o 3:00 ráno? Ja som ti k dispozícií kedykoľvek, ani neviem v ktorom si meste, že by som ťa prišiel pozdraviť ;)

ale už viem, ale si bohužiaľ, 48 hod

Nie fotil som to niekedy okoklo 19:00 :D

Jj som, ale nie zásluhou tristramáka :D
Byl zahájen protestní spánek. :--)
Vypadalo to zase na nějakou velkou akci Virginie kdy žadonila všechny okolo o pomoc,do Tristamu se dostavilo kolem osmi útočníků co jsem si všiml,bravo... :--)

Áno presne tak :D A celý Tristram dostal na prdel od 8 útočníkovi s gumipuškami :D
 

DeletedUser177

Hosť
Achceš mi napísať, že nie? Ve%d všetci tam chrápali. buď boli v kóme alebo rychlo zaliezli do hotela.
 

DeletedUser

Hosť
Achceš mi napísať, že nie? Ve%d všetci tam chrápali. buď boli v kóme alebo rychlo zaliezli do hotela.
Ty sis to chrápání a "protestní spánek" asi nedal dohromady,co? :--)
Kašli na to,těším se na nějaké logy konečně z sk5,lidi hoďte sem něco. :)
 
Hore