Dva nové sety a voľba strany

Súhlasíte?


  • Celkový počet hlasujúcich
    29

DeletedUser5708

Hosť
:howgh:. Podľa návrhu hráča luuka, ktorý navrhol Klobúk Severu a Klobúk Juhu som dostal nápad na dva nové sety. 1.: Vojenská súprava Severu, a po 2.: Vojenská súprava Juhu.

Vojenská súprava Severu:

Klobúk: Kavaleristický klobúk Severu (+15 vystupovanie, +12 Taktika, +19 Znalosť zvierat)-Od úrovne 90
Náhrdelník: Strieborná guľka (Bonusy sú známe)
Oblečenie: Uniforma Severu (+4 Charizma, +18 Presnosť, +5 Uhýbanie)-Od úrovne 90
Duelová zbraň: Šabľa Severu (+2 Taktika, +6 Sila úderu) - Od úrovne 80-- Poškodenie=125-140
Nohavice: Nohavice Severu (+ 4 Pohyblivosť, +6 Reflexy, +5 Vytrvalosť)- Od úrovne 80
Topánky: Čierne čižmy (Bonusy sú známe)
Produkt: Medaila cti (Odôvodnenie: Sever bojoval proti otroctvu, a to je dobré, tak si zaslúžia medailu cti.)

Bonusy: 2 veci zo súpravy +20 Služba v armáde
3 veci zo súpravy +30 Služba v armáde, +5 Vodcovstvo
4 veci zo súpravy +50 Služba v armáde, +60 Oslobodzovať otrokov, + 10 Vodcovstvo
5 vecí zo súpravy +50 Služba v armáde, +80 Oslobodzovať otrokov, +5 Charizma, +20 Vodcovstvo
6 vecí zo súpravy +50 Služba v armáde, + 100 Oslobodzovať otrokov, +10 Charizma, +20 Vodcovstvo, + 15 Znalosť zvierat, +15 Vystupovanie
7 vecí zo súpravy +60 Služba v armáde, +150 Oslobodzovať otrokov, +15 Charizma, +25 Vodcovstvo, +20 Znalosť zvierat, +23 Vystupovanie, +20 Body zdravia
8 vecí zo súpravy +60 Služba v armáde, +150 Oslobodzovať otrokov, +15 Charizma, +25 Vodcovstvo, +20 Znalosť zvierat, +23 Vystupovanie, +30 Body zdravia, + 30 Obrana pevnosti
____________________________________________________________




Vojenská súprava Juhu:

Klobúk: Vojenská čiapka Juhu (+15 Presnosť, +10 Obchodovanie, +16 Strieľanie)-Od úrovne 90
Náhrdelník: Bronzová guľka (Bonusy sú známe)
Oblečenie: Uniforma Juhu (+4 Zručnosť, +18 Presnosť, +5 Uhýbanie)- Od úrovne 90
Duelová zbraň: Revolver Juhu (+2 Taktika, +6 Strieľanie)- Od úrovne 80--Poškodenie=125-140
Opasok: Opasok Konfederácie (Bonusy sú známe)
Nohavice: Nohavice Juhu (+ 4 Sila, +6 Zručnosť v prstoch, +5 Vytrvalosť)- Od úrovne 80
Topánky: Hnedé čižmy (Bonusy sú známe)
Produkt: Trest smrti (Odôvodnenie: Juh bojoval za otroctvo, zabíjali černochov, tak som im dal Trest smrti ako produkt

Bonusy: 2 veci zo súpravy +20 Služba v armáde
3 veci zo súpravy +30 Služba v armáde, +3 Strieľanie
4 veci zo súpravy +50 Služba v armáde, +40 Okrádať ľudí
5 vecí zo súpravy +50 Služba v armáde, +40 Okrádať ľudí, +5 Pohyblivosť, +16 Uhýbanie, +10 Strieľanie
6 vecí zo súpravy +50 Služba v armáde, +40 Okrádať ľudí, + 60 Prepadávanie dostavníkov, +10 Pohyblivosť, +20 Uhýbanie, +20 Strieľanie
7 vecí zo súpravy +60 Služba v armáde, +60 Okrádať ľudí, + 100 Prepadávanie dostavníkov, +15 Pohyblivosť, +30 Uhýbanie, +20 Strieľanie, +30 Presnosť, +20 Body zdravia
8 vecí zo súpravy +60 Služba v armáde, +60 Okrádať ľudí, + 100 Prepadávanie dostavníkov, +15 Pohyblivosť, +30 Uhýbanie, +20 Strieľanie, +30 Presnosť, +30 Body zdravia, 30+ Útok na pevnosť
__________________________________________________________________________


A tu je nápad ako získať túto súpravu. Buď sa bude dať kúpiť, alebo...
Pribudne nová možnosť- vybrať si stranu. Buď si vyberiete Sever, alebo Juh.
Podľa toho dostanete novú sériu úloh, a v nej postupne budete získavať časti
súpravy či už Juhu alebo Severu.
Ak chcete môžem spracovať aj tie série úloh.

____________________________________________________________________________________

Séria úloh: Bojovník proti otroctvu

Bojovník proti otroctvu (Čestný muž)

Abraham Lincoln: Aha! To je ten nový vojak! Vidím že si čestný muž, Laudis. Bojovať proti otroctvu je čestné a dobré.

Požiadavky: Miesto: Biely dom
Odmena: Medaila cti

Abraham Lincoln: Dobre si urobil, že si sa pridal k nám! Poď, nájdem pre teba nejakú úlohu.
Bojovník proti otroctvu (Dobrý vojak)

Abraham Lincoln: Laudis! Poď sem! Mám pre teba úlohu. Zavolaj si troch vojakov. Stretneme sa o 16:00 tu, pred Bielym
domom! Daj si záležať aby si došiel včas!

Požiadavky: Miesto: Biely dom (Čas 16:00-20:00)
Práca: Pracovať ako žoldnier (3 hodiny/1 hodinu a 30 minút)

Odmena:Šabľa Severu- Poškodenie 125-140

Abraham Lincoln: Ah Laudis, si tu! A doniesol si troch vojakov ako som ťa žiadal.

Bojovník proti otroctvu (Vkusné oblečenie)

Abraham Lincoln: Ahoj Laudis. Tak predstavujem ti generála Granta. Je to generál celej armády Severu.
Generál Grant: Pohov chlapče. Chlapče! Ako to len vyzeráš! Dones mi 50 balení súkna, a ja ti zoženiem nejaké lepšie ošatenie!


Požiadavky: Miesto: Armáda Severu
50x Balenie súkna
Odmena: Nohavice Severu, Uniforma Severu

Generál Grant: No konečne si prišiel. Ah 50 balení súkna.. A akého kvalitného! Páči sa, tu máš svoju novú uniformu.

Bojovník proti otroctvu (Ochranca otrokov)

Generál Grant: Laudis poď sem. Vidíš toho čierneho muža? Je to Nab, a je vodcom karavány. Bojí sa, že by ho Južania prepadli. Zober tvojich troch mužov a choďte s ním. Ochráňte ho za každú cenu! Za odmenu ti dám tento perfektný kavaleristický klobúk.

Požiadavky: Miesto: Nabova karavána
Práca: Ochrana osadníckych výprav (4 hodiny/ 2 hodiny)

Odmena: Kavaleristický klobúk Severu

Generál Grant: Laudis, počul som že sa Nabovi nič nestalo. Tu je tvoja odmena.

Bojovník proti otroctvu (Správna obuv)

Generál Grant: Pozor! Počul som, že sa ti roztrhli topánky. Čírou náhodou mám jedny čižmy. Ale najprv mi dones 10 000 dolárov ako odmenu za výpomoc.

Požiadavky:Miesto: Armáda Severu
10.000$

Odmena: Čierne čižmy

Generál Grant: Páči sa. Tu sú takmer nepoužívané čižmy.

Bojovník proti otroctvu (Problém s nohavicami)

Generál Grant: Ah Laudis, Laudis. Ževraj ti padajú nohavice. Ak pre mňa niečo urobíš, dám ti môj starý opasok. Vidíš tam vpredu? Áno, je to rieka.. Niektorý vojaci však nevedia plávať. Choď, a pomôž inženierom postaviť most.

Požiadavky: Miesto: Armáda Severu
Práca: Stavba mostu (24 hodín/ 12 hodín)

Odmena: Opasok Spojených Štátov
Titul: Inženier Laudis

Generál Grant: Perfektný most. Ďakujem za pomoc. Tu máš ten opasok.

Bojovník proti otroctvu (Pohreb)

Generál Grant: Už si to počul Laudis? Vojna sa skončila. Vyhrali sme! Ale Abrahama Lincolna zabili. Choď a vyrob mu dôstojný hrob.

Požiadavky: Výroba rakví (2 hodiny/1 hodina)
Kopať hroby (5 hodín/ 2 hodiny 30 minút)

Odmena: Strieborná guľka
Titul: Vojak Severu Laudis

Generál Grant: Bol to krásny obrad. A urobil si výborný hrob. Prezidentovi by sa páčil. Tu máš. Toto je Guľka zo striebra. Dúfam že ti prinesie šťastie. Zbohom Laudis.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4623

Hosť
súhlasím s nápadom, je dobre prepracovaný, mohol by si skúsiť ešte tie úlohy :) inak som za :)
 

DeletedUser

Hosť
Nápad je to celkom dobrý ale tu to nemá zmysel. Napíš na Betu a tam ti povedia že to do hry nedajú.
 

DeletedUser5708

Hosť
Vieš koľko je na Beta fóre nápadov? Tam to všetci prejdú ako keby to tam ani nebolo... Ale ak sa to tu zapáči Linteovi, Tak to možno pošle priamo k vývojárom hry ;)
 

DeletedUser4623

Hosť
neviem pečo, ale zdá sa mi že že milan dáva na každý nápad nie
 

DeletedUser2929

Hosť
Mohlo by to byť celkom fajn :) Avšak chcem sa opýtať, čo sa týka tých súprav: máš tam spomenuté dve duelové zbrane (aj pre Sever aj pre Juh) a aj bonusy k nim, ale akosi tam nie je dané poškodenie ani úroveň, od ktorej sa dá predmet nasadiť. Čo sa týka tej úrovne, tú by som chcel vedieť aj pri ďalších predmetoch (nemáš to nikde)
 

DeletedUser4623

Hosť
takisto som si všimol že tam chýba nejaká puška :) ale inak sa môj názor nemení :D
 

DeletedUser5708

Hosť
Ďakujem, poškodenia a úrovne doplnené. A Šimon, ako by sa mali volať pušky?
 

DeletedUser4451

Hosť
Veci okolo samotnych suprav necham tak, nazvy, bonusy a vsetko ako je.
Ale veci okolo by som zariadil cca takto:
Na urovni 60 (napadla ma lebo je to polovica max. urovni) by sa hracom ktorí splnaju urcite podmienky (dajme tomu 50 bojov, aspon 15 vyhier v bojoch alebo tak) otvorila moznost vyberu: Sever alebo Juh - bez moznosti navratu (ako pri triede postavy ci remesle), otvorila by sa velka seria uloh, ale naozaj mega, v ktorej by sa postupne ziskavali veci do setu. Seria by zahrnala okrem prac, produktov a inych kravin aj podmienky z bojov, tykajuce sa trebars uhybov, zasahov, dmg, kom a tak, samozrejme nic tazke ale nech to nie je zase lahke a nech je mozne to splnit s akoukolvek triedou postavy. Na samotnom konci serie by som hracovi ktory ju splnil dal titul (napr. Vojak Severu/Juhu ako mi pisal Laudis) a k tomu aj nejaku poslednu vec do setu ktora by zaroven pridavala aj nejaky bonus do bojov (tento bonus by vsak nezahrnala ta suprava ale bonus by bol hracovi zapisany uz natrvalo nech bojuje v hocicom!!)... aky to tiez nebudem riesit ale mohol by byt odlisny pre sever aj juh nech ma zmysel okrem bonusov setu rozhodovat sa medzi nimi.

Najlepsie by bolo poslat innogames nieco taketo - holu kostru - lebo bonusy a samotne ulohy by si oni aj tak poriesili sami, totizto cele navrhy u nich nikdy neprejdu ale podstrcit im nejaky navrh v bodoch, nekonkretne rozpisany bez tych bonus alebo popr. iba nacrt - to by ich mohlo oslovit. Totiz oni sami uznaju za vhodne ake bonusy si mozu dovolit aby nieco prilis neulahcili alebo tak.
 

DeletedUser5708

Hosť
Doplnil som "kostru" série úloh pre Sever. Je to iba kostra pre získanie základných vecí do súpravy. Ostatné nech si INNO spraví :D
 
No mne sa zdá tá séria úloh príliš krátka a ľahká, na to aká zbraň sa dá v nej získať.

Ja by som privítal sériu úloh, ktorá by hráča "sprevádzala" od začiatku hrania ( lvl 1 ) až po lvl 120.
 

DeletedUser5708

Hosť
Ako som spomenul, je to len "kostra". Je to len návrh ako by to mohlo vyzerať. :)
 
Hore