Energia po postupeni o lvl

co si myslite?


  • Celkový počet hlasujúcich
    27
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Mam napad (ano uz zas...) a hladala som to aj v starsich napadoch a nenasla som. Ak to uz niekde bolo, tak sorry. Takze:


Ked postupime o lvl tak sa nam strati energia co sme este mali a je zase od znovu na 100%. Ja to vacsinou planujem tak aby som nemala uz energiu pri povyseni. Ale obcas, napr pri ziskani nejakeho uspechu sa ziska viac bodov skusenosti, postupime nechtiac a stratime nevyuzitu energiu. (niekedy aj plnu energiu)

Moj navrh, ponechat nevyuzitu energiu plus doplnit tych 100 pri postupe.

cize
stara energia napr 25
postup na vyssi lvl +100
sucet 125

Nie je to ziadne zlahcovanie, lebo to uz bola nasa energia.
co vy na to?
 

DeletedUser7779

Hosť
Hebi,
je to dobrý nápad, ja by som ho bral, ale určite toto InnoGames nepodporí.
 

Deleted User - 4

Hosť
Ešte viac by to uľahčilo postup na ďalšiu úroveň, na čo sa niektorí sťažujete, že je to príliš ľahké, dostať sa na 120, takže ja osobne by som nechcel, aby sa to menilo.
 

DeletedUser

Hosť
Ešte viac by to uľahčilo postup na ďalšiu úroveň, na čo sa niektorí sťažujete, že je to príliš ľahké, dostať sa na 120, takže ja osobne by som nechcel, aby sa to menilo.


ale ta energia uz bola predtym moja. to nie je ziadna extra... a ako by to ulahcilo? ved trebars tych 25 je akurat tak na jeden job, ktory som si mohla aj tak spravit, keby ze nedostanem tie neocakavane body skusenosti a nepostupim. :(
 

DeletedUser6358

Hosť
Podľa mňa je to momentálne nastavené dobre, takže by som to nemenil.
Je na tebe koľko energie vyčerpáš, môžeš si to naklikať tak, aby ti ostalo pred postupom na novú úroveň napr. 1 bod energie.
Ide tam o to, že vďaka postupu na vyššiu úroveň sa ti doplní energia, aj zdravie na 100%, nie o 100 bodov.
Buďme radi, že to je tak ako to je, lebo náhodou sa jedného pekného rána prihlásime na west a žiadne dopĺňaňie energie, ani zdravia po dosiahnutí novej úrovni nebude. A ostane ti len tá "tvoja" energia. :p

A ak už chceš mať silou mocou viac energie, je tu taký menší trik - prémium, vďaka ktorému môžeš mať 150 energie a rýchlejšiu regeneráciu (dopĺňanie bodov). :--)
 

DeletedUser

Hosť
...
Je na tebe koľko energie vyčerpáš, môžeš si to naklikať tak, aby ti ostalo pred postupom na novú úroveň napr. 1 bod energie.
...



to sa neboj, ja si to vyratavam az moc dobre, aby mi body neusli :) ale niekedy jednoducho pride prekvapenie za dosiahnutie nejakeho uspechu, ktore naozaj nemozes presne predpokladat a povysis. A samozrejme som velmi rada ze sa to doplni na tych 100%. Len je to ten pocit ze dokelu, tam este bola energia co sa dala vyuzit.
 

DeletedUser

Hosť
Dobré je to tak, ako to je teraz. Síce občas prídeme o nejakú energiu ale aspoň sa to dopĺňa.
 

DeletedUser6358

Hosť
to sa neboj, ja si to vyratavam az moc dobre, aby mi body neusli :) ale niekedy jednoducho pride prekvapenie za dosiahnutie nejakeho uspechu, ktore naozaj nemozes presne predpokladat a povysis. A samozrejme som velmi rada ze sa to doplni na tych 100%. Len je to ten pocit ze dokelu, tam este bola energia co sa dala vyuzit.

tak namiesto toho pocitu "dokelu, tam este bola energia co sa dala vyuzit", ho vymeň za pocit "super, mám plnú energiu (čiže viac, ako som mal/a)" :happy1:
 

DeletedUser

Hosť
To je hlúposť...na začiatku idú tie úrovne veľmi rýchlo...to si zoberme že napr. z levelu 1 na level 2 by mi ostalo 70 energie....čiže to by som mal 170...potom na úrovni 3 by som mal niečo cez 200...to je nezmysel...
 

DeletedUser

Hosť
To je hlúposť...na začiatku idú tie úrovne veľmi rýchlo...to si zoberme že napr. z levelu 1 na level 2 by mi ostalo 70 energie....čiže to by som mal 170...potom na úrovni 3 by som mal niečo cez 200...to je nezmysel...



prepac, ale moznost '' To je hlupost'' v ankete nevidim.... :)

mas pravdu, v tych prvych lvloch to ide strasne rychlo a tam by sa toho nazbieralo velmi vela. Ale uz to neni taka hlupost vo vyssych a vysokych lebo tam tej energie na postup treba dost vela. Mozno by sa to dalo upravit ze by sa prenasala az od takeho 15teho lvl.
 

DeletedUser

Hosť
No ...ja si myslím, že je to fajn tak, ako to je nastavené teraz...
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore