ExELENcE "GallerY"

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Moja LaskA: :)
[SPOIL] [/SPOIL]

Moja Hra::--)
[SPOIL] [/SPOIL]


Postupne sem budem pridávať, čo poviete na moje Prvé výtvory ??? :Oo
 

DeletedUser

Hosť
Ahojte, tak skúsil som si aj ja urobiť podpisy, mne sa strašne páčia :--)
Stiahol som si Gimp. Sú to MOJE PRVÉ výtvory v gimpe...

Counter Strike 1.6
[SPOIL]
5of1pj.jpg
[/SPOIL]

Counter Strike 1.6 - Hide'N'Seek ;)
[SPOIL]
2zi6gwx.jpg
[/SPOIL]

The-West
[SPOIL]
2hi4207.jpg
[/SPOIL]

SimonAchilles55
[SPOIL]
2h7nfd3.jpg
[/SPOIL]

+toto Som Robil v Skicári :)
[SPOIL]
1055get.png
[/SPOIL]

Čo poviete na moje prvé diela??? Dúfam že sa budú páčiť. ;)

R+ poteší :hanbimsa:

Moje Nové výtvory:

Micho5551 - wiki:
409189-m81ez8kopi.jpeg


My Brute: (mybrute.com)
2vk10kn.png


Čo poviete?
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
takze :D ti radim nikdy nerob s the-west rendermi,stockami .. neroztahuj postavu hore dole, ani nezväčšuj, iba rozumne zmencsit ale aby zostala kvalitka :) nedavaj take velke typa na cely sig :D a uz duplom ne 2 take jeden tam jeden na druhu stranu.. a nedavaj take farebne tote typa :D ze je zlty stock a ty das tam modre a cervene typo :D a pokukaj tuty na smudge, aa ak to ukladas so jpg tak ukladaj do png.. toten 2 sig co si teraz dal coja vim nemal si davat take zaoblene okraje a ne take velke typo :D a ne anime :D
 

DeletedUser

Hosť
môže robit s the west stockmi-rendermi,dá sa to spraviť ale musí byť dobrý stock,to je jedno načom len musí byť dobrý stock :)
 

DeletedUser

Hosť
Chlapci, nekecajte mi v mojej galerii OT !

Mám tu ničo nové:
a59s2u.jpg


čo poviete?
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Wau, posledný príspevok pred viac ako dvoma rokmi :D to som to tu dobre nechal zapadnúť prachom. No tak neviem či si ma ešte niekto pametá, ale ak hej, tak by bolo dobré :)
Aktuálne som dokončil webdesign pre klienta z Manchestru :p
klient, si vyžadoval design v štýle farieb: čierna-žltá-červená (je z krajiny Angola tie farby sú z vlajky, nakolko chce prezentovať svoju firmu v UK, v okolí portugalska a Angoly). Jeho firma inštaluje kamerové systémy (CCTV),
Multiroom TV (viacero pripojených TV k jednému boxu), Inštalovanie TV a
reproduktorov na stenu, satelity a antény...to by stačilo :D

nwhjj6.png


2ypdmqw.png


301jbe1.png


Prosím okomentujte, budem vďačný za pochvaly, ale samozrejme že znesiem aj kritiku (od skúsenejších - ako keby poradil :) )
 
Naposledy upravené moderátorom:

Deleted User - 4

Hosť
Nie je to úplne zlé, mne osobne sa síce také kombinácie farieb nepáčia, ale keďže si písal, že to tak chcel a dáva to ešte aj zmysel vzhľadom k trhu, kde chce tá firma pôsobiť, tak je to potom asi v poho. To logo je dobré tiež.

Inak, to skôr na nejakom fóre, ktoré sa venuje grafike, získaš spätnú väzbu, ako tuto.
 

DeletedUser

Hosť
No ja sa vo WD nevyznám. Ale aj z pohľadu laika sa mi to nepáči. Prepáč. Tá kombinácia farieb,žltý tieň,čierno-biele menu, vyhľadávanie, no prepáč ale vážne sa mi nechce veriť tento WD sa bude používať. Poznám grafické fórum kde sa venujú najme WD ak máš záujem tak napíš PM.
 

DeletedUser

Hosť
Skús si predstaviť že dačo hladáš a prídeš na web ktorý ma tento design, veď to je neprehladné nepraktické nič moc ako :/
 

DeletedUser

Hosť
ekso co tu robis :xmas6

dizajn strasne LQ, nepriehladny, rozhadazny, cele zle, skus sa na to pozriet z pohladu zakaznika "thinking outside the box" a uvidis ze ta preplacanost a nepriehladnost rychlo odradia + ukladaj do png a hladaj krajsie ikonky. Najdi si nejake designy nejakeho podobneho ucelu ako tvojho, a inspiruj sa tym, alebo to proste okopci, v dnesnej dobe je to celkom normalna vec kedze typujem ze to robis za peniaze

ale tak na druhu stranu, videl som par dizajnerov ktori robia webdizajni este horsie, a zivia sa tym v zahranici
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore