FIFA 2010 World Cup South Africa

Postúpime zo základnej skupiny ???


  • Celkový počet hlasujúcich
    45
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
V InterSporte ju nájdeš :) .. Ale nieje to tak celkom trúbka .. tam nestačí len fúkať.
 

DeletedUser

Hosť
Stojí okolo 15€ .... tam treba ako keby "prdieť" :D .. Vieš ako to myslím ...
 

DeletedUser

Hosť
ved tie vuzuely majú okolo 140 Db keby ste boli hráči asi by vám to vadilo :) dnes gréci hrali celkom slušne nie ?
 

DeletedUser

Hosť
Stojí okolo 15€ .... tam treba ako keby "prdieť" :D .. Vieš ako to myslím ...

no pokial si to kupil za 15 €, tak si pekne prerobil :)... ja som si dnes jednu kupil v metre za 5 €... a je to celkom sranda... :D berem ju na skolsky vylet, a budeme tam trubit na ucitelku :D :D
 

DeletedUser

Hosť
no pokial si to kupil za 15 €, tak si pekne prerobil :)... ja som si dnes jednu kupil v metre za 5 €... a je to celkom sranda... :D berem ju na skolsky vylet, a budeme tam trubit na ucitelku :D :D

Jasne :D .. ale ja som zabudol napísať že k nej dostaneš dres Slovenska :)
 

DeletedUser

Hosť
ok pitie -prychystane
chipsi-prychystane
voda-prychystane
tycinky-prychystane
zapas-pockame !

z rozhodcov nemam dobry pocit !!! tak kukajte futbal !!!
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
a teraz nech tu hreší každý, kto si myslel, že tí mantáci niečo urobia :--)
 

DeletedUser3247

Hosť
najväčší problém vidím v tom že hrajú hráči ako Kozák, Vittek a Ďurica. Tých by som neposlal ani do našej druhej ligy. Namiesto nich mali ísť Čech, Kucka, Hološko. Lenže nie, náš tréner vie čo robí, až na to že od začiatku sme neboli schopný spraviť jednu súvislú akciu a ani jednu takú čo by nešla cez brankára. Pokazili každú prihrávku, poslali jednu strelu na bránku a naším najlepším hráčom bol Slovanista. Takže to mslím nepotrebuje koment, myslím že tento zápas sme si pre.....(asi nepublikovateľné slovo) našou taktikou ktorá vlastne žiadna nebola.
 

DeletedUser

Hosť
Len som zvedavý na náš zápas s Talianmi, je však záujímave že azda na všetkých stránkach sú rozhovory s našimi hračmi, ktoré väčšinou vyzerajú takto: Dáme dotoho srdce, Podáme výkon na hranici našich možností...Zápasy však vyzerajú úplne inak...
 

DeletedUser

Hosť
tak ten dnesny zapad bol o nicom... hrali pomaly tretoligovy futbal... absolutne zle prihravky, ziadna myslienka, proste nic... :( doporucujem, nech na zapas s Talianskom radsej ani nenastupia :)
 

DeletedUser

Hosť
tak to si pokaslali na plnej ciare zle prihravky ako to tu niekdo pisal tretoligovy futbal no musime vyhrat na nad talianskom a paraguaj nad zelandom potom by nepostupil zeland a taliansko
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
najväčší problém vidím v tom že hrajú hráči ako Kozák, Vittek a Ďurica. Tých by som neposlal ani do našej druhej ligy. Namiesto nich mali ísť Čech, Kucka, Hološko. Lenže nie, náš tréner vie čo robí, až na to že od začiatku sme neboli schopný spraviť jednu súvislú akciu a ani jednu takú čo by nešla cez brankára. Pokazili každú prihrávku, poslali jednu strelu na bránku a naším najlepším hráčom bol Slovanista. Takže to mslím nepotrebuje koment, myslím že tento zápas sme si pre.....(asi nepublikovateľné slovo) našou taktikou ktorá vlastne žiadna nebola.

Presne ako si povedal :) Súhlasím, no zabudol si napísať že tam nemajú čo hľadať hráči ako Weiss a Štrba ! Weiss starší tam dal svojho synáčika, ktorý zavinil aj prvý gól, keď odkopával loptu za seba a trafil útočníka Paraguaju. A to nebola jeho jediná chyba. Spomaľoval akcie tým že si tam robil bicykle a neviem aké jeho ch(strýko inač)vinky. Vittek nespracoval ani jednú loptu a všetky nahrávky dokakal. Nemá žiadnu kondičku a je pomalý .. ďalšie z mnohých -
Neviem prečo tam starý Weiss nedal hrať hráčov ako Jednríšek, Jakubko, Stoch .. ten mal isť do začiatku miesto Weissa ...

Absolutne žiadna snaha .. nič ! .. ak takto chcú hrať proti Talianom nech tam radšej nejdú lebo to bude riadna hamba ..

Toď odomňa asi vše :)
 

DeletedUser2397

Hosť
A keď vyhráme proti Taliansku tak hneď ich začnete chváliť. :p
Čistý príklad SK hokeja na MS. (nie, DUSO?)

Súhlasím, no zabudol si napísať že tam nemajú čo hľadať hráči ako Weiss a Štrba ! Weiss starší tam dal svojho synáčika, ktorý zavinil aj prvý gól, keď odkopával loptu za seba a trafil útočníka Paraguaju.
Koho by vynahradil miesto Štrbu v obrane? Asi nikto. Zjavne si nepozeral zápasy kvalifikácie.:) Ale ak vieš meno lepšieho obrancu SK tak napíš (jasné, že hneď pomyslíš na Škrteľa:sibko:)
A čo sa týka toho 1. adresovaného gólu na stranu SK, tak to nebola chyba mladého Weissa, ale chyba Ďuricu, lebo nestál kde mal, chudák len sa pošmykol pod Verona. A inak by ma aj zaujímalo ako by si odpálil loptu(Jabulani:p) s tak ťažkého uhla ako stál maldý Weiss

A k výkonu SK hráčov:
Proste nemali svoj deň. :) A ešte ku
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
A inak by ma aj zaujímalo ako by si odpálil loptu(Jabulani:p) s takého zlého uhla.

Mal okolo seba všetko voľne. Mal si ju spracovať a poobzerať sa. A nie hneď sa zbaviť lopty. Nieje problém v lopte :)

PS: Toho štrbu som tam napísať nechcel .. moja chyba
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore