Flashforward

Sledujete ?


  • Celkový počet hlasujúcich
    38
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
sledujete tento serial ? ja ano a poviem vám že som na ňom závisli . stále sa teším na ňho každý týždeň má 22 dielou v pondelok ide 11 a 12 :D
 

DeletedUser

Hosť
Celkom ma zaujala 1. časť, ale odvtedy to nepozerám, lebo nemám čas...
 

DeletedUser

Hosť
o čom je vlastne tá somarina? Sci-Fi filmy sa mi väčšina páči, ale to je fakt odveci že odrazu ľudia odpadnú na koľko to bolo?
 

DeletedUser

Hosť
je to o tom ako ludia upadnu do bezvedomia na 2 minuty a 17 sekund a uvidia do buducnosti o 6 mesice, ten kdo nic neuvidi za tich 6 mesicou zomrie. no a potom to vyšetruju najdu zaznam kde sa počas vypadku niekto hybal a nazvali ho pozorivim nula a vysetruju. hlavna postava vydela vyziu taku ze je vo svojej kancelarii a pozera na nastenku kde su vsetky podorzive veci a on to zacne vsetko hladat. a potom videl ako su v tom kancli muži zo samopalom. . zatial ide len 10 čast a v nej prezradili čo sa stalo a ako to urobili no v skutocnosti to oni neurobili a na konci 10 časti unesu toho kdo to povedal.


asi tak :D
94753488.png
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Sprostosť jak sa patrí. Tieto nereálne primitívnosti (až na pár výnimiek) nenávidm... :kukam:
 

DeletedUser

Hosť
nj, fakt je to riadna somarina... naj sa udrie po čele ten čo to nakrúcal :odJackNoface:
 

DeletedUser

Hosť
Neviem, prečo sa k tomu vyjadrujú hlavne deti, pre ktoré to nie je určené a mali by namiesto toho sledovať Káčerovo :indian
 

DeletedUser

Hosť
Takú blbosť nevymyslí ani dieťa :) Človek sa pre takú sprostosť musí narodiť
 

DeletedUser

Hosť
Vidím, že som brnkol na citlivú strunu...Asi vám nevyhovuje, že to chodí príliš neskoro a nemôžete to sledovať lebo vtedy už musíte spať a videli ste len prvú časť, ktorá bola o 20:00, tak ste si vsugerovali, že to je blbosť a nebudete to pozerať :)
 

DeletedUser

Hosť
Mne a normálnym ľuďom stačila aj reklama a o 20:00 už dávno spím, takže som nestihol ani tú prvú :(
 

DeletedUser

Hosť
Sledujem to a skutočne ľutujem, že sa tvorcovia nerozhodli natočiť viac dielov :/ Prvá seria je aj posledná, čo je veľká škoda.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore