Formula 1 sezóna 2010

Z ktorého tímu bude víťaz tohtoročnej sezóny?


  • Celkový počet hlasujúcich
    67
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser4412

Hosť
Najrýchlejší jazdec v poli... ??? Mark Webber a Sebastian Vettel kde ostali... ?

Hamilton jazdí veľmi, agresívne raz na to určite doplatí...

s tym sulasim, hamilton jazdi agresivne a derie gumy...uz na to doplatil tuto sezonu...vettel je rychly, ale myslim si, ze keby mal hamilton take iste auto, bol by rychlejsi a aj alonso, ktore fest nemusis...
 

DeletedUser2111

Hosť
s tym sulasim, hamilton jazdi agresivne a derie gumy...uz na to doplatil tuto sezonu...vettel je rychly, ale myslim si, ze keby mal hamilton take iste auto, bol by rychlejsi a aj alonso, ktore fest nemusis...

Hamiltom by mal brať príklad z Buttona... :D
 

DeletedUser

Hosť
posledne kola boli napinave vdaka safetikarovi.no skoda buttona :) ale skvele preteky a bde to dost napinavy koniec sezony
 

DeletedUser4412

Hosť
jedne z najnapinavejsich pretekov, ake som kedy zazil...bol som nervozny az dokonca...skoda ze button nedokoncil...vettel si nezasluzi...skoda, ze sa nemoze na fore nadavat, par nadaviek by som mu usetril...je to jednoducho decko este...podla mna ziska titul bud hamilton alebo webber...som mclarenista, takze dufam, ze hamilton...ale ak nie on a ani button, tak potom webber si ho najviac zasluzi...
 

DeletedUser4451

Hosť
Ja som omylom hlasoval za nejake ine ferrari jejda :D neda sa to zmenit? Vzdy som favorizoval ferrari, od cias kedy tam bol schumacher, michael to fakt vedel bola radost pozerat sa na preteky ktore vyhraval :D najlepsie ked raz v dazdi vypadol a za nim aj 10 dalsich favoritov :D ale tu sa bavime o 2010 to sice moc nesledujem a sem tam si pozriem highlights z pretekov a priznam sa ze viac ma tam bavia buracky ako vitazi :D
 

DeletedUser

Hosť
Da sa ale ostane tam tie 2 hlasy. no co mozno tie visne preteky urobia velke prekvapenie a vyhra aj tvoje ferrari
:--):--):D:D
 

DeletedUser

Hosť
ale urcite vacsie ako ty. neviete kde sa preteka najblizsie ??? a kedy ?
 

DeletedUser

Hosť
jj. Smutné. Ja moto2 ani moto GP nesledujem moc, ale dal som si záväzok, že budem fandiť tomu, kto vyhrá prvú GP. V moto 2 to bol Shoya Tomizawa, a dosť ma to zobralo

RIP
 

DeletedUser

Hosť
Jejda!!

Zabudli sme aktualizovať po VC Talianska

1. F. Alonso
2. J. Button
3. F. Massa
4. S. Vettel
5. N. Rosberg
6. M. Webber
7. N. Hulkenberg
8. R. Kubica
9. M. Schumacher
10. R. Barrichello

Bodový stav jazdcov

1. M. Webber - 187
2. L. Hamilton - 182
3. F. Alonso - 166
4. J. Button - 165
5. S. Vettel - 163
6. F. Massa - 124
7. N. Rosberg - 112
8. R. Kubica - 108
9. M. Schumacher - 46
10. A. Sutil - 45
11. R. Barrichello - 31
12. K. Kobayashi - 21
13. V. Petrov - 19
14. N. Hulkenberg - 16
15. V. Liuzzi - 13
16. S. Buemi - 7
17. P. de la Rosa - 6
18. J. Alguersuari - 3

Tímy:

1. Red Bull - 350
2. McLaren - 347
3. Ferrari - 290
4. Mercedes - 158
5. Renault - 127
6. Force India - 58
7. Williams - 47
8. Sauber - 27
9. Torro Rosso - 10

Po VC Talianska sa udiala zmena v týme Sauber - odchádza Pedro de la Rosa a prichádza Nick Heidfeld
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore