GTA: San Andreas - UFO

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Prosím Vás, nevie niekto niečo o fenoméne UFO v San Andreas ??
Ja viem len o mape v dome Mika Torenna a o mape v bare Lil Probe Inn v púšti nedaleko The Big Ear, ktoré sú totožné a predstavujú lokality UFA na mape San Andreas...
Na internete som našiel kompletnú mapu s vyobrazením všetkých týchto bodov, preskúmal som 4 a nič som nezistil...Absolútne obyčajné miesta...Prečo teda boli na mapách UFA ??
Ak niečo o UFE v SA viete, prosím napíšte mi to tu...
Dakujem...
 

DeletedUser

Hosť
viem iba, ze existuje nejaky patch alebo kod, po ktorom mozes lietat na UFE... ,ale viac neviem...
 

DeletedUser

Hosť
Čítal som, že niekedy v noci (GTA SA času) sa v tvojom dome na Grove Street objavuje duch tvojej mamy (hernej) :D preskúmal som to no tiež som nič nevidel. Nebolo by odveci hodiť sem tú mapu :) prešiel by som to, ale neviem či to pôjde na mojej modifikácii
// ale UFO som už videl, pomôžem, pomáha tento dom
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Mapa v bare Lil Probe Inn:
[SPOIL]
gtasa_map_at_lil_probe_inn.jpg
[/SPOIL]

Mapa v dome Mika Torenna:
[SPOIL]
gtasa_map_at_torenos_place.jpg
[/SPOIL]

Zkonštruovaná mapa San Andreas podľa týcho máp o UFE:
[SPOIL]
gtasa_ufo_map.jpg
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Hosť
ufo sa objavuje v area41 v noci ale musis mat stastie ho zbarat viac neorezdim o GTA toho totiz viem viac
 

DeletedUser

Hosť
Prečo nie? ja prezradim všetko, stačí sa len spýtať (staré dediny, kostole, zrúcanina hradu, jaskyňe,...)
//tak napríklad mňa zaujíma a skúmam:->LeatherFace

INFO: Názov: Leather Face

Trieda: človek

Výzor: ako človek, zjazvené telo a viac rán, čierny odev

Schopnosti: zabíjať s motorovú pílu

Rýchlosť: ako človek

Pravdepodobnosť existencie v hre: 90%

Úvod
Leather Face je asi najznámejšia záhada v GTA: SA. Existoval aj v skutočnosti. Ide o jednom šialenom mužovi, ktorý vraždil ľudí motorovou pílovu, a potom si ich kože prišíval na tvár. Podľa skutočností o tom je natočený film Texaský masaker motorovou pílou, ale teraz k veci. Ja a mnoho ostatných hráčov sa domnievame, že Leather Face v hre naozaj je, ale nemožno ho vidieť. Možno vidieť len jeho činy. Dôkazmi o jeho existencii sú napríklad zničené opustené autá v lesoch, opustené chaty, dokonca aj chata s motorovou píloum masový hrob na púšti a tď. ale o tom nižsie

Zničené autá
Asi najbežnejšia teória o Zničených autách (ghost car) je, že sú prácov Leather Facea. A to je asi aj najreálnejšie, kedže predpokladáme, že v hre LF skutočne je a iné teórie, ako napríklad útok UFA nedávajú veľký zmysel.
 

DeletedUser

Hosť
mna leaterface nebaví...našiel som 3 ghostcary aj tú s rezmi mot. píly aj chaty...hrdzavý invalidný vozík atd...

mna zaujíma len UFO a díky shangaj za tú stránku...

matejko, ghost car sú autá bez majiteľa hocikde v lese, značne poškodené...tu máš mapu:

[SPOIL]
yetiho-tlapa.jpg
[/SPOIL]
tie označené svetlou červenou...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
mna leaterface nebaví...našiel som 3 ghostcary aj tú s rezmi mot. píly aj chaty...hrdzavý invalidný vozík atd...

mna zaujíma len UFO a díky shangaj za tú stránku...

to isté, ale píše sa, že ho nestretneš, len vidíš jeho činy, ale je 95% šanca, že tam je ;) práve teraz štartujem Kit-a v GTA a idem do Grove Street hľadať ducha matky CJ.... -> pridávam video http://www.youtube.com/watch?v=Izqedg4cOus&eurl
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Bolo v tom popísané aj na tej oficiálnej stránke. Neviem či ju tu môžem dať ale dám vám nápovedu. meno hry.cz tam sú popísané všetky tie s.ačky.
Tak ja som skúšal u kamaráta ten vozíček ale nič som tam nenašiel ani nevidel.

UFO tam podľa mňa je. Lebo tí vývojári majú celkom také dobŕe nápady :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
no henta misia neexistuje to iba jeden hráč ju vytvoril v MTA
MTA je velmi dobry program
A zahady poznam teda si myslim ze poznam vsedky. A skoro vsedky som splnil tak sa pitajte. :D a ak chce dakdo aj cheatera dajte vediet
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore