Hľadám mesto: stavbár

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Ahojte rád by som bol členom nejakého dobrého mesta ( na svete 5) ktoré sa poprípade dostane aj do top "50" . Som skúsený hráč zo svetov 2 a 4 . Kto by ma chcel v meste nech mi napíše príspevok alebo pošle správu na svete 2 alebo 4 . (len pre zaujímavosť na svete 5 by som chcel byť zasa stavbár)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Na svete 2 som stavbár 55 úroveň a na svete 4 tiež som stavbár 40 úroveň ale eśte sa rozhodujem či nebudem aj na svete 5 stavbár tak asi tak
 

DeletedUser

Hosť
Dávajte ponuky a ja sa 100% rozhodnem Zatiaľ to vyzerá Na LOst Justice ...
 

DeletedUser

Hosť
Virginia City , ak chceš tak prijatie je možné ihned po informovaní Vaqera
 

DeletedUser

Hosť
HM virginia city to by som bral (predbehne nejaké mesto virginiu?)
 

DeletedUser

Hosť
ak sa bude dariť red bullu tak ano. ale inak nikto.naša pozícia zvykne byť len v TOP 5
 

DeletedUser

Hosť
1.nespamujme
2. dobré mesto sa dokáže presadiť všade ;)
 

DeletedUser

Hosť
keďźe ja by som išiel aj do red bullu , virginie aj do lost justice . ešte jedno mesto a ...
 

DeletedUser4134

Hosť
Oznam

Ako si si všimol/a v štvrtok sa otvorí svet 5, na ktorom sa založí mesto ~NnN~ Načo nám Názov.Sme kvalitné mesto z Českých serverov.A hľadáme tých najlepších stavbárov a hráčov so Slovenska, aby sme ovládli svet 5 a zapísali sa do histórie The-west.
Ak máš záujem máš to na Fóre alebo v štvrtok napíš hráčovi: kuzooo
 

DeletedUser

Hosť
Jedno vyradenie : Red bull - zaobíde sa aj bez mňa keďźe je jedno s najobľúbeneších miest na svetoch 3,4 a ako tak 2 možno jedna ale tam som neni takže nič o tom svete neviem
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore