Hľadám mesto

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
čaute,no tak rozhodol som sa hrať aj na svete 5 ..(hrajem na 3,4) a rád by som si našiel..mesto..:) skúsenosti s hrou už mám a tak som sa rozhodol hľadať mesto tu :D..za ponuky vopred dakujem
 

DeletedUser

Hosť
pod k nam ALDEA MALVADA rad ta zoberiem uvidis nebudes lutovat
 

DeletedUser

Hosť
ahoj ja ti ponukam mesto ktore bude pravdepodobne postavene na vychode mapy pri nejakej pevnosti s nazvom West Coast

img.php
 

DeletedUser

Hosť
hmm.zaujímavé ponuky...ešte počkám a ked ho založite dám vedieť :) nechcem predčasne..:)..oK? ktoré bude mať veci pre mňa..:D
 

DeletedUser

Hosť
HH chceš kvalitu ponúkam ti ELITA city nachádaza v naj više 20 naj hráčou čo na týka aj duelov chceš silné mesto máš ho mať ponúkam ti kvalitu!!
Dúfam že si nás vyberieš a neolutuješ!
 

DeletedUser

Hosť
Ak to mám spočítať 4 ponuky ..to bude ťažké rozhodnutie..nechcem poškodiť ani jednému nejak sa budeme musieť dohodnúť :) ...aby to bolo fér uvidím aké budeme mať veci v obchodoch
 

DeletedUser

Hosť
tu ide o spoluprácu a nije o obchody!! akože ti si čo myslíš že obchodymy ziskáš aj domov??to už není rodné mesto!! keď budeš stále niekde behať!!
 

DeletedUser

Hosť
ale musi chodit na obchodi co stoho ze bude v dobrej "rodine" ked mu bude branit v rozlete u nas sa ti to nestane ak budes chciet ist nakupit staci kedykolvek napisat:)
 

DeletedUser

Hosť
Ak by si mal záujem môžeš isť do mesta Cowboy City. Rozhodneš sa až keď už bude postavené.
S pozdravom
EdwardCullen5.
 

DeletedUser

Hosť
tu ide o spoluprácu a nije o obchody!! akože ti si čo myslíš že obchodymy ziskáš aj domov??to už není rodné mesto!! keď budeš stále niekde behať!!

no chlapče...ale myslíš že ked budeš v "super meste" a ked budeš chcieť ísť nakúpiť tak ťa nepustia?...

A ešte všetkým dakujem za Ponuky...ale nehnevajte ked nepôjdem práve k vám do mesta ok?..:)
 
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore