Hľadanie hráčov- Boj

Páči sa Vám môj návrh?


  • Celkový počet hlasujúcich
    37
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser6016

Hosť
Ahoj:howgh:, mám taký nápad, že by sa dalo vyhľadať na boji hráčov, a ukázalo by Vám to jeho pozíciu.


SYSTÉM:
Fungovalo by to takto, že by sa na pravej strane, v tom hnedom okne objavil malý "filter", do ktorého by sa dali zadávať mená hráčov a fungovalo by to takto napr. chcem tam napísať "rado 1" tak napíšem "r" a vyskočí mi dole panel, s menami hráčov, ktoré sa začínajú na "r" a pokiaľ by som dopísal "a" ta by vyskočili hráči, ktorí začínajú na "ra" dúfam že je to zatiaľ jasné. Pokiaľ by som si vybral hráča, alebo iba šiel na jeho meno kurzorom, tak by ho v pevnosti označilo žltým rámčekom.


Výhody:
-ľahšia orientácia medzi hráčmi
-keď Vám dá kapitán povel napr. rado 1- Linteo tak nemusíte hráča hľadať na pevnosti ale jednoducho a rýchlo ho nájdete

Nevýhody:
-zaťaženie serveru (ale myslím, že len minimálne)




Na záver pár fotiek....(sorry ale photoshop na NB nemám takže MS Pain 4ewer:--))
 

Prílohy

  • Screenshot_3.jpg
    Screenshot_3.jpg
    11 KB · Zobrazenia: 70
  • Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    856 bytov · Zobrazenia: 146

DeletedUser7574

Hosť
Celkom fajn nápad. Pevnosť je veľmi neprehľadná, aspoň čo si pamätám, hlavne keď je v boji veľa hráčov. A keď sa treba postaviť k niekomu konkrétnemu je to dosť problém, alebo keď treba proste niekoho nájsť. Takže za mňa áno. :)

A ten druhý obrázok sa mi buď neotvoril alebo to bol len taký maličký obrázok označenia hráča na mapke. :D
 

DeletedUser6016

Hosť
Celkom fajn nápad. Pevnosť je veľmi neprehľadná, aspoň čo si pamätám, hlavne keď je v boji veľa hráčov. A keď sa treba postaviť k niekomu konkrétnemu je to dosť problém, alebo keď treba proste niekoho nájsť. Takže za mňa áno. :)

A ten druhý obrázok sa mi buď neotvoril alebo to bol len taký maličký obrázok označenia hráča na mapke. :D

Určite by to zľahšilo to zdĺhavé hľadanie hráča v pevnnosti a k tomu IMG. on je malý s malým žltým rámčekom :D.
 

DeletedUser6514

Hosť
Aj mne sa nápad páči, niečo podobné je na westforts.com... :) Až na to, že tam sa dá napísať aj meno mesta a vyznačí to všetkých, čo sú z daného mesta.

Za mňa áno. :)
 

DeletedUser6016

Hosť
No tak zatiaľ ok a to na westforts.com nepoznám...
 

DeletedUser6548

Hosť
pocas boja sa to okno pouziva na nieco ine takze by to trebalo prepracovat

ale inac dobry napad zatial nehlasujem
 

DeletedUser6016

Hosť
Mám otázku pre nejakého "technika", či by sa niečo také dalo zaviesť...
 

DeletedUser

Hosť
Parádny nápad a fakt sa Ťažko orientuje v tých menách :happy1:
 

DeletedUser6548

Hosť
v tej oblasti co to tam mas su napisane bonusy hracov ktore maju
 

DeletedUser6016

Hosť
v tej oblasti co to tam mas su napisane bonusy hracov ktore maju

Aha sorry, teraz som si všimol, takže by sa to zmenšilo... tak na polovicu....

507a3dffc0824fc7a015525.png
 

DeletedUser6016

Hosť
Nemusela, len by sa zmenšila veď ona samotná, zaberá polovicu okna :grrr:.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore