Hľadanie podľa mien v telegramoch

Súhlasíte?


  • Celkový počet hlasujúcich
    36
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Mám taký nápad,
občas sa mi stáva, že napíšem nejakému hráčovi dvakrát to isté, ako napr. či chce ísť k nám do mesta.
Čo keby sa zaviedlo, že v sekcii telegramy by bolo políčko hľadať. Prikladám obrázok, aby ste lepšie pochopili, čo myslím:

28l7sb7.jpg
 
Toto by sa mi hodilo. Ak hľadám telegram od konkrétneho človeka, musím preklikať aspoň 10 strán dozadu.
Hlasujem "Áno".
 

DeletedUser

Hosť
Je to super návrh, je to lepšie, prehľadnejšie...Aspoň ten daný človek, keď si bude niečo chcieť pozrieť tak iba dá hľadať...Super návrh...Takže "Áno"..:)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser2889

Hosť
je to dobre hodi sa to a za mna ano lebo jasne ze ked ma niekto vela stran nebude to hladat mali by to schvalit ;)
 

DeletedUser421

Hosť
toto sa mi veľmi zíde, vždy aj 2 krát všetky telegramy prebehnem, keď prehliadnem to meno :D
 

DeletedUser

Hosť
takisto suhlasim. je to dobry napad zvlast pretych co si pisu s vela hracmi, aby to mali prehladnejsie
 

DeletedUser

Hosť
skvelý nápad, jednoznačne "áno", bola by to určite veľká pomoc pre tých, ktorí majú viacej strán správ, napr. ja mám 40 strán a to som ešte vymazal asi 25 strán telegramov.
 

DeletedUser

Hosť
Dal som " áno ", jak už ste tu mnohí povedali, že je to lepšie, prehľadnejšie, atď...A dúfajme, že sa to postupom času schváli..;)
 

DeletedUser

Hosť
Aj mne sa to stava a co keby sa to dalo filtrovat aj podla nazvu spravy?Inak Ano
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore