Hernandov meč - pokračovanie

DeletedUser301

Hosť
Ano, na trhu sa da predat:)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
A čo keď s novou verziou príde aj nová úloha po zničení meča, bola by tajná a Waupee by ti dal za odmenu zničenia toho meča nejakú lepšiu zbraň s menom nejakého indiána?
 

DeletedUser

Hosť
A čo keď s novou verziou príde aj nová úloha po zničení meča, bola by tajná a Waupee by ti dal za odmenu zničenia toho meča nejakú lepšiu zbraň s menom nejakého indiána?

To by sa mi páčilo akurát že som splnil nesprávnu úlohu na tento meč.. "Tučná korisť" kiežby som vedel čo si mám vybrať a čo za to dostanem.. :(:ociza:
 

DeletedUser

Hosť
a čo keď zajtra skončí the west? :D nene môže prísť alebo nemusí ale zas by tú zbraň mal každý (skoro!)
 

DeletedUser

Hosť
prečo skoro každý?
polovička ľudí, čo má Hernandov meč by mala aj tú ďalšiu zbraň
 

DeletedUser

Hosť
nechápeš tú novú zbraň by mali iba hráči, čo zničia hernandov meč, takže to tak určite nedopadne...
 

DeletedUser

Hosť
chápem ale pre ľudí čo majú dosť $ to až taký problém nebude ale ak by mala byť tak nech nedáva až také veľké bonusy nech to bude len čisto zberateľská vec
 

DeletedUser5507

Hosť
ja som ho kupil a potom som ho vidrazil za 60 000 dolarov a za to som si pokupoval dobre veci gentlemnovu supravu drahu kravatu drahy steanson Bowieho prevodovku atd. :howgh: som duelant z mesta K-I-J-S :pif paf

 

DeletedUser

Hosť
ja som ho kupil a potom som ho vidrazil za 60 000 dolarov a za to som si pokupoval dobre veci gentlemnovu supravu drahu kravatu drahy steanson Bowieho prevodovku atd. :howgh: som duelant z mesta K-I-J-S :pif paf


bowieho prevodovku :D:D:D?
je bowieho nôž, aj drakeova predovka, ale prevodovka nie je :D:pif paf:D

za kolko si ho kupil?
 

DeletedUser5507

Hosť
za 48 000 som ho kupil :D lacno ale potom som ho vidrazil za 55 000
 
Hore