Súťaž Hlasovanie o názov nového sveta na "H"

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

Ako by sa mal volať nový Svet?


  • Celkový počet hlasujúcich
    73
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Deleted User - 4

Hosť
Milí hráči, na základe vašich návrhov sme spravili anketu, v ktorej môžete hlasovať, aký názov by mal mať nový svet.
Návrh s najviac hlasmi bude preposlaný do InnoGames.

Upozornenie: Táto anketa je nezáväzná!
Ak sa v InnoGames rozhodnú pre iný názov, tak to treba akceptovať.

Anketa je verejná. Zo všetkých hlasujúcich potom vyberieme náhodne desiatich z vás, ktorí získajú 50 zlatých nuggetov a 1 hráč získa Prémiovú truhlicu do nového sveta.

Hlasovať môžete až do 11. októbra, do 20:00.

Keďže Hudson je už použitý v cz, tak sme ho do ankety nezaradili.
 

DeletedUser11466

Hosť
Mne nikto len sa všetci hrnú za houstonom a nakoniec nebudem vedieť ktorý je ktorý
 

Deleted User - 4

Hosť
Je to o ľudoch. Stále však je ešte čas na presvedčovanie, aby prípadne hlasovali za niečo iné.

Na konci rozhodne i tak InnoGames.
 

DeletedUser6745

Hosť
Nechápem prečo ste do ponuky nedali aj Hudson, tak ho majú v cz a čo? Veď niektoré iné názvy sú zas v iných jazykových verziách a tie Vám tiež nevadia tak nechápem prečo zrovna cz áno. (Aj tak by som hlasoval za iný názov, ale píšem to len ako pripomienku, pretože mi to nedáva zmysel).
 

Deleted User - 4

Hosť
Nechápem prečo ste do ponuky nedali aj Hudson, tak ho majú v cz a čo? Veď niektoré iné názvy sú zas v iných jazykových verziách a tie Vám tiež nevadia tak nechápem prečo zrovna cz áno. (Aj tak by som hlasoval za iný názov, ale píšem to len ako pripomienku, pretože mi to nedáva zmysel).

Nám to nevadí, ale vám. Veď ste sa na to stále v predošlých anketách sťažovali, prečo je tam aj názov, ktorý už majú v cz. Nechceli ste sa po nich opičiť.
Nám nedáva zmysel skôr to, že sa nad tým niekto rozčuľuje.

a kedy bude novy svet?

Dozvieš sa už čoskoro :)
 

DeletedUser6745

Hosť
Nám to nevadí, ale vám. Veď ste sa na to stále v predošlých anketách sťažovali, prečo je v ankete aj názov, ktorý už majú v cz. Nechceli ste sa po nich opičiť.
Nám nedáva zmysel skôr to, že sa nad tým niekto rozčuľuje.

Mne osobne to nikdy nevadilo, okrem toho si myslím, že ak sa niekto nechce "opičiť" po cz tak logicky bude hlasovať za iný názov a ak to niekomu naopak nevadí a daný názov sa mu páči bude zaň hlasovať nech je hoc z CZ či z Juhoafrickej republiky :D Podľa môjho názoru ste to tam pridať mohli, ale tak to je len môj názor :)
 

Deleted User - 4

Hosť
To ja neviem, vždy ste sa na to sťažovali a nadávali na to, naposledy pri svete G (vadilo vám Georgia) takže sme vám to teraz uľahčili. Očividne to je ale jedno, lebo zase vadí niečo iné.

Xenino, veď môžeš pokojne presviedčať hráčov, aby sem napísali, že chcú, aby sa tak volal nový svet. To nevadí, že nie je vložený v tej ankete, môžu napísať príspevok do tejto témy.
Ak by sa väčšine hráčov páčil názov Hudson, tak nech sa tak volá svet, keď si to tak budú priať. Nevidím tu ale okrem teba nikoho ďalšieho, kto by túžil po tom názve...
 
Ja by som dal Helldorado.
Ale tú prémiovú truhlicu (a nech je v nej už hocičo) by som ako odmenu nedával, na čo niekoho zvýhodňovať hneď na štarte.
Najlepšie to bolo za starých dobrých čias .. Svet 1,2,3 :)
 

DeletedUser6745

Hosť
To ja neviem, vždy ste sa na to sťažovali a nadávali na to, naposledy pri svete G (vadilo vám Georgia) takže sme vám to teraz uľahčili. Očividne to je ale jedno, lebo zase vadí niečo iné.

Xenino, veď môžeš pokojne presviedčať hráčov, aby sem napísali, že chcú, aby sa tak volal nový svet. To nevadí, že nie je vložený v tej ankete, môžu napísať príspevok do tejto témy.
Ak by sa väčšine hráčov páčil názov Hudson, tak nech sa tak volá svet, keď si to tak budú priať. Nevidím tu ale okrem teba nikoho ďalšieho, kto by túžil po tom názve...

Ešte raz, ako som jasne napísal (ak si si náhodou nevšimol :) ) "Aj tak by som hlasoval za iný názov, ale píšem to len ako pripomienku, pretože mi to nedáva zmysel" Ja po tom názve netúžim a ani by som zaň nehlasoval, len som si dovolil vyjadriť pripomienku, že nechápem prečo ste nedali do ankety aj ten daný svet, to je celé, nič viac, nič menej :) piece :)
 
Ahojte,
nie som zástanca vypisovania nezmyslov na fórach (to nielen tu), to čo sa tu rieši aj tak nikto neovplyvní, kto chce nech si dá svoj názov z uvedených možností, ja som dal Hallywood, aj keď tiež krajší by bol Hollywood :) a myslím si, že názov je už aj tak na 90 percent schválený, čaká sa len na .....
Pekný večer.
 
Dovolím si nesúhlasiť s jedným názvom. Názov Hallywood vymyslel niekto kto zrejme zle prečítal názov časti mesta Los Angeles - Hollywood, v americkom štáte Kalifornia. Takže by som hlasoval za tento názov teda Hollywood. Aj keď si myslím, že zbytočné otváranie ďalších svetov spôsobuje migráciu z tých ostatných. Viac hráčov nebude, iba budú živoriť ostatné svetyHollywood.jpg .
 
Naposledy upravené :
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore