Súťaž Hlasovanie o názov nového sveta na "H"

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

Ako by sa mal volať nový Svet?


  • Celkový počet hlasujúcich
    73
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser11598

Hosť
ja by som skôr hlasoval keby tam bolo Hill Valley :D .......
 

Deleted User - 4

Hosť
Ešte raz, ako som jasne napísal (ak si si náhodou nevšimol :) ) "Aj tak by som hlasoval za iný názov, ale píšem to len ako pripomienku, pretože mi to nedáva zmysel" Ja po tom názve netúžim a ani by som zaň nehlasoval, len som si dovolil vyjadriť pripomienku, že nechápem prečo ste nedali do ankety aj ten daný svet, to je celé, nič viac, nič menej :) piece :)

Veď v poriadku a ak si si ty náhodou nevšimol, ja som si zase dovolil na tvoju pripomienku odpovedať, že ste to vy, komu vadí názov použitý v cz, pretože ste sa na to zakaždým sťažovali a nadávali na to, prečo to tam dávame a že zmysel nedáva skôr to, prečo sa nad tým teraz niekto rozčuľuje, keď sme ho tam teraz nedali. Ak sa teda už nad tým nerozčuľuješ, tak fajn, dobre pre teba :)

Mimochodom, asi si myslel "peace" (mier). Piece znamená po slovensky kus ;)
 

DeletedUser6745

Hosť
Veď v poriadku a ak si si ty náhodou nevšimol, ja som si zase dovolil na tvoju pripomienku odpovedať, že ste to vy, komu vadí názov použitý v cz, pretože ste sa na to zakaždým sťažovali a nadávali na to, prečo to tam dávame a že zmysel nedáva skôr to, prečo sa nad tým teraz niekto rozčuľuje, keď sme ho tam teraz nedali. Ak sa teda už nad tým nerozčuľuješ, tak fajn, dobre pre teba :)

Mimochodom, asi si myslel "peace" (mier). Piece znamená po slovensky kus ;)

Vôbec som sa nad tým nerozčuľoval, považujem sa za psychicky vyrovnaného človeka :) Akurát som nato poukázal, to je trošku rozdiel :)

Áno, myslel som "peace", jednalo sa o preklep, ďakujem za upozornenie :)
 

Deleted User - 4

Hosť
Vôbec som sa nad tým nerozčuľoval, považujem sa za psychicky vyrovnaného človeka :) Akurát som nato poukázal, to je trošku rozdiel :)

Áno, myslel som "peace", jednalo sa o preklep, ďakujem za upozornenie :)

Dobre a už sa toľko nad tým nerozčuľuj :D
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore