Hlody zo školy (vtipné hlášky, šplechy atď.)

Povedali ste v škole VY nejakú hlášku


  • Celkový počet hlasujúcich
    220
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Hodina zemepisu:
Učili sme sa o Austrálii a jeden spolužiak odpovedá.
Pani učiteľka hovorí, že si môžme vybrať hocijaké otázky z hocijakého učiva (samozrejme zo zemepisu) a spýtať sa na to odpovedajúceho. Samozrejme my sme zákerný (ako inak).
Otázka: Povedz mi rieku, ktorá preteká cez Azerbajdžan na 4 písmená. Neboj sa, je to ľahké.
Odpovedajúci: Neviem, naozaj nemám ani šajnu.
Ten, čo kládol otázku: no na štyri. Taký má názov ako zviera.
Odpovedajúci: Neviem
Kladúci otázku: K..., Ku.., Kura
Odpovedajúci: Neviem, kuracia rieka?
 

DeletedUser

Hosť
To jedna spolužiačka je príklad na vymytý mozog

na fyzike sa učíme o černobyle všetko do detailov fotky, videá, a ona 10 min. pred zvonením: "A čo sa to tam vlastne stalo?":p
 

DeletedUser

Hosť
Na dejepise sa ma učiteľka spýtala:
Prečo sa križiaci volali križiaci?
ja:lebo križovali krajinu
 

DeletedUser

Hosť
ako to tak sledujem, mohli by sme dat nieco dokopy a vydat zbierku hlasok spoza lavic...
 

DeletedUser

Hosť
najlepsie v jednej maturantskej triede kedysi bolo vyvesne tablo s "potmi"... bolo tam asi 10 hlodov.. pamatam si uz len 2...
prvy: ucitelka vravi: "Jano, visi ti... snurka." :D

druhy: "Pan prefesor, mozem ist hodit papier do kosa?"
"nie!"
(hodil ho na zem :D)
 

DeletedUser

Hosť
dejepis. šestka

V roku 863 prišli na veľkú moravu VIEROZVEDOVIA Konštantín a Filozof
 

DeletedUser

Hosť
viete zaco som dostal navrh na dvojku zo spravania? njprv sa ma pytala ucitelka z dejepisu ze kto vyhlasil 2. svetovu vojnu, tak som jej odpovedal ze svatopluk, a potom ze kto vyznamny zomrel v nejakom roku a ja: vy?
 

DeletedUser177

Hosť
To si píš :) Minule je kamoš videl v EXITe :) Rozbitú jak činku :D A ešte si pamätám jednu hlášku ale tá dorazila celú triedu :D

Moja neter býva v USA (to sa dá), idem za ňou cez leto na mesiac na prázdniny (jj dobre :D) a pôjdem si podať ruku s prezidentom Obamom (vtedy som myslel, že vybijem dvere :D)
 

DeletedUser177

Hosť
Podľa Teba si môže hociaká 50 ročná babičica prísť za Obamom na pokec?
 

DeletedUser

Hosť
no ale aj tak mi nejde nejak do hlavy, ale neber to osobne, mám trošku dlhší kábel a teraz to momentálne prechádza cez Sydney
 

DeletedUser

Hosť
my mame anglictinarku, ktora mala byt uz par rokov na dochodku a drzi sa v skole zubami aj nechtami... tak ked u nas douci a vychadza z triedy, tak jej vzdy kricime: p. profesorka, a potom keby ste nevedeli, tak hospic je v brezovom hajiku... :)
 

DeletedUser

Hosť
my sme bývalej prírodopisárke tlieskali za každé slovo čo povedala

V triednej knihe aspoň 10 poznámok, začínajúcich sa slovami celá trieda :--)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore