Hromadné telegramy

Chcete, aby tento návrh prešiel?


  • Celkový počet hlasujúcich
    49

DeletedUser

Hosť
Takže, určite ste už posielali hromadné telegramy a tie sa potom rozposlali ako samostatné správy. Teda výsledok bol rovnaký, ako keby ste poslali viac správ s rovnakým textom.

A môj návrh spočíva v tom, že by sa telegramy poslali viacerým hráčom, ale ak by niekto odpovedal na Váš telegram, zobrazilo by sa to aj druhým hráčom, nie len Vám a tomu, čo odpovedal. Je to vlastne niečo ako je teraz chat, ale hráči nemusia byť on-line (t.j. "chat cez telegramy").

Príklad:
Hrač AAA rozposlal hráčom BBB, CCC a DDD nejaký telegram. Hráč BBB naň odpovedal a jeho správu by uvideli aj hráči DDD a CCC. Dúfam, že to chápete.

//Mohlo by sa vyberať medzi viacej telegramami a telegramovým chatom.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Dobrý nápad, a ešte by celá tá konverzácia sa mohla zobrazovať iba ako 1 telegram, v ktorom by boli všetci štyria. Ja som za, nech je v tých telegramoch poriadok. Ale na druhú stranu, bolo by lepšie, keby si si mohol vybrať medzi Hromadnou správou (aby ostatní nevideli odpovede jedného, napr. keď pošleš celému mestu správu o neplatení a nejaký tvoj radca alebo spoluzakladateľ napíše, že by ste mali vyhadzovať za porušovanie, nechceš strašiť obyvateľov, tak aby to nevideli) a "Chatom v telegramoch" (to je to, čo navrhuješ).

Áno
 

DeletedUser

Hosť
Dobrý nápad, a ešte by celá tá konverzácia sa mohla zobrazovať iba ako 1 telegram, v ktorom by boli všetci štyria. Ja som za, nech je v tých telegramoch poriadok. Ale na druhú stranu, bolo by lepšie, keby si si mohol vybrať medzi Hromadnou správou (aby ostatní nevideli odpovede jedného, napr. keď pošleš celému mestu správu o neplatení a nejaký tvoj radca alebo spoluzakladateľ napíše, že by ste mali vyhadzovať za porušovanie, nechceš strašiť obyvateľov, tak aby to nevideli) a "Chatom v telegramoch" (to je to, čo navrhuješ).

Áno

To by tiež mohlo byť :--).
 

DeletedUser

Hosť
Zbytocnost po prve,existuje listove tajomstvo...
Po druhe:Rozposlem telegram 250 hracom o pevnosti a 241 na neho odpovie,nepadne ti system ze nie?
 

DeletedUser

Hosť
to je super je to nieco ako skupina pozvanich ludi kde by sa dalo debatovat
 

DeletedUser5060

Hosť
Takže, určite ste už posielali hromadné telegramy a tie sa potom rozposlali ako samostatné správy. Teda výsledok bol rovnaký, ako keby ste poslali viac správ s rovnakým textom.

A môj návrh spočíva v tom, že by sa telegramy poslali viacerým hráčom, ale ak by niekto odpovedal na Váš telegram, zobrazilo by sa to aj druhým hráčom, nie len Vám a tomu, čo odpovedal. Je to vlastne niečo ako je teraz chat, ale hráči nemusia byť on-line (t.j. "chat cez telegramy").

Príklad:
Hrač AAA rozposlal hráčom BBB, CCC a DDD nejaký telegram. Hráč BBB naň odpovedal a jeho správu by uvideli aj hráči DDD a CCC. Dúfam, že to chápete.

//Mohlo by sa vyberať medzi viacej telegramami a telegramovým chatom.
NIE bol by to len SPAM SPAM a SPAM a potom by len BLIKALI BLIKALI a BLIKALI na modro telegramy...
 

DeletedUser3733

Hosť
Ja som skôr zástanca toho, aby hromadné správy boli zobrazené iba ako jedna a v stĺpci kontakt by bolo zobrazené prvé a posledné meno hráča (medzi nimi nejaký oddeľovač napr. ...) a po nájazde myškou by sa rozbalil celý zoznam hráčov, komu to bolo poslané a prípadne by mená mohli byť aj aktívne (teda odkaz na hráča, ako je to u normálnej správy).
Samozrejme ak by niekto odpísal, už by sa to zobrazovalo ako normálna správa.
 
Hore