Indiánska horda

Je podľa vás môj návrh dobrý?

  • Áno páči sami

    Hlasy: 17 40,5%
  • Nie nepáči sa mi

    Hlasy: 25 59,5%

  • Celkový počet hlasujúcich
    42
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Nápad som dostal pri čítani knihy: Poklad na striebornom jazere.
Ide o to že bi sa po všetkých štátoch potulovalihordy indiánskeho kmeňa Utahov. Útočili by na pevnosti no aj na mestá. Keby dobili pevnosť tá by sa stala neobývanom no ostali bi jej všetky body a všetky stavby no sklad by bol vyrabovaný a aj s pokladnicov prázny. Útočili by aj na členov miest (útok na mesto) duelovaly by každého hráča mesta vždy traja na jedného. Zbrane by používali len tomahavky a nože, a pušky len luky a hákové pušky mali by vždi 200 zdravia, útočilo by ich vždy 60a viac (výdy je nová horda silnejšia a mál menej hrdzavích a polámaných zbraní) na pevnosť. Pred ich útokom na mesto by dostali hráči varovanie 2 dni vopred. Každá horda bi sa dala zničiť tím že každí jej člen padne v boji. Obnovovali by sa každé tri týždne nová na jeden sektor na minymape. Ak by nebola horda zničená po dobití troch pevností, a zduelovaní všetký hráčov v mestách po celej krajne bola by rozpustaná. Horda bude útočiť len na jednu pevnosť určitej aliancie, až keď sa boj skonči začne sa počítať 6 hodín a začne sa boj o daľšiju pevnosť danej aliancie.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
daj anketu...neni to zle ale nedopracovane---a myslim si ze je to asi trošku dost velky zasah do kodu ale to nevadi... je to dobre...podla mna by tam nemalo byt presni urceni pocet indianov ktory utocia lebo po čase by sa tomu lahko dalo pred íst..je tam viac takychto veci ale ako zaklad je to dobre
 

DeletedUser

Hosť
Nie

Nie ja ďakujem tí čo v mojej práci vidia chyby mi pomáhajú.
 

DeletedUser

Hosť
Suhlasim ,ale ak by sa horda ohlasila musela by byt ochrana mesta a spojenca na ktorych pevnost indiany utocia pred inymy bojmi...To znamena nieze by zautocili neviem na Blessed Peoples a niekto iny by zautocil na Bless Black Fort...Jednoducho by sa boj nedal vyvolat na ich ani pevnosti ich spojencov ktory su v nej spolu.Chapeme? :)
 

DeletedUser

Hosť
Áno

Áno no musíme si zadať priority jednu pevnosť budete musieť obedtovať alebo sa rozdeliť a obetovať tak obe. No ja som napísal, že ak pevnosť dobijú indiáni možete si ju hneď postaviť znovu a veď aj tak sa robija dva útoky aby sa dobila pevnosť a jeden znych je vždy takmer bez útočníkov.

A ak by Ti to tak strašne vadilo tak si urob vlastnú anketu na ochranu pevností a nech sa môže útočiť iba na jednu pevnosť aliancie a ak tvoja anketa uspeje tak sa podľa toho bude riadiť a indiásnka horda.
 

DeletedUser

Hosť
Uhm...Tak supa,co nebudu mat velke mesta peniaze,tam bude utocit Horda...Fajne,asi niesi vodca mesta a nestaras sa o pevnosti ze nie?
 

DeletedUser

Hosť
neviem, ale tento napad sa mi moc nepaci... bolo by to obrovske stazenie hry...
 

DeletedUser

Hosť
Vidis,si ma inspiroval ,urobim napad na opicovy ban :d
ma velke muchy a je to velka zataz na server
 

DeletedUser

Hosť
Neprepracované. Všeobence sa mi nápad nepáči. Za mňa v žiadnom prípade.
 

DeletedUser

Hosť
Fajn

Nápad zlý...tvoj názor.
Neprepracované...tvoj názor.
Veľké sťaženie hry... asi pravda no aspoň na skúšku by to bola stranda.
O pevnosti sa nestaram no aj tak viem že bi to mohlo pomôcť aj uškodiť zároveň. :indian
 

DeletedUser421

Hosť
no s týmto nápadom by som súhlasil, keby indiáni nenapádali hráčov, keďže v dueloch bude väčší zásah a pri práci väčšie zranenia, tak to by už bolo moc, ale také napádanie pevností by som bral, raz za čas :)
 

DeletedUser

Hosť
-

-Pri útoku bi bojovali plošne preto neviem no neboli by to moc vážny súpery na duel a útočili by raz za tri týždne.
 

DeletedUser2889

Hosť
hovadina blbosť stavbári majú toho vela a ty im chceš ešte pridať 60 utahov kks blbosť uz tych utokov nemas dosť ci co!!!
citaj radsej knizky pre mladez
 

DeletedUser

Hosť
keby

Keby som neprečítal všetky knihy do 5 ročníka čo mám doma tak by som možno čítal a útoky sú zábava oproti čítaní tvojich správ! (((Aj keď vás dajú dole v prvom kole!!!!!))):p:p:p:p:p
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore