jablko alebo električka?

jablko alebo električka?


  • Celkový počet hlasujúcich
    61
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser3950

Hosť
Áno, električky sú na elektrinu. Takže zo všetkých dopravných prostriedkov znečisťujú najmenej. :D Samozrejme znečisťujú. Pretože elektráreň treba postaviť, treba postaviť fabriku na výrobu električiek a eletričku treba z niečoho vyrobiť. Lenže keby sme sa na to dívali takto, tak stále žijeme v jaskyni.

No tak v tomto bode by som skôr bol za bicykel ale to je osobná vec každého z nás...
 

DeletedUser5114

Hosť
Aj bicykel treba vyrobiť. Vo fabrike. Podotýkam, že rám je obyčajne z hliníku. Takže je marha ekologický. :D (Pripomínam, že obec Horné Opatovce pri hliníkárni Žiar nad Hronom musela byť vysídlená z dôvodu enormného znečistenia životného prostredia, niekedy v 50-tych rokoch.)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser177

Hosť
Bod pre starbuck :D Ale keĎ to budeš brať takto tak výhrava peši bus :D JA viem, že aj botasky treba vyrobiť ale dá sa chodiť aj na boso :D
 

DeletedUser3950

Hosť
Aj bicykel treba vyrobiť. Vo fabrike. Podotýkam, že rám je obyčajne z hliníku. Takže je marha ekologický. :D (Pripomínam, že obec Horné Opatovce pri hliníkárni Žiar nad Hronom musela byť vysídlená z dôvodu enormného znečistenia životného prostredia, niekedy v 50-tych rokoch.)

Možno máš pravdu, ale no...ja by som povedal, že sú asi na rovnakej úrovni :D Ale nebudem sa hádať s odborníkom...
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore