Jak jste se dostali k Westu?

Jak jste se dostali k Westu?


  • Celkový počet hlasujúcich
    63
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Co stojí za vaším prvním příchodem k této hře? Reklama? Kamarádi? Nebo jste se o ni dozvěděli jen z doslechu?
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Aj táto anketa tu už bola :D. Ja som sa k TW dostal asi roku 2008 na cz, cez kámoša (N3XTER -a) a potom sa regol na sk (boli 2 svety). Keď som sem prišiel cez letné prázdniny (2009), už bolo svetov 5 a hrám doteraz :D.

//Neviem či zaškrtnúť od kamaráta alebo z českého TW :D.
 

DeletedUser

Hosť
Ja z reklamy, videl som jeden banner ktorý ma zaujal tak som na to klikol a hrám ešte doteraz :D
 

DeletedUser

Hosť
mna tak dlho ten banner otravoval az som nanho klikol
 

DeletedUser3241

Hosť
kamosi ....myslel som ze je to blbost ...regol som sa a vydrzal som z nich najdlhsie ...
 

DeletedUser

Hosť
Mi sme s kamošami na začiatku nevedeli vôbec hrať ale neodradilo nás to the-west už som vymenil asi 3 účty 1 som hral zrušili mi ho začal som iný a stále s iným buildom :D
 

DeletedUser

Hosť
Z naššej triedy to hralo pár ludí tak som sa pridal :D
 

DeletedUser

Hosť
Mňa na to nahovoril kamarát :)
nakoniec prestal hrávať, ale ja som to nevzdal, najskôr len s4, potom aj s5, a s1 ;)
 

DeletedUser5114

Hosť
Začala som hrať Divoké kmene. Potom mi niekto vyplienil dedinu. Najedovane som stlačila najbližší banner a hodilo ma to na The West. :D
 

DeletedUser5060

Hosť
mne vyskocilo okno na celu obrazovku ked som bol na nete :D chcel som kliknut na Cigana ale klikol som na to okno ://
 

DeletedUser

Hosť
jak som sa dostal ja? kámoši/spolužiaci to začali hrať... a zaujala má ta hra, vtedy to ešte nic moc nebolo... teraz je to oveľa lepšie, no i tak sú tam chyby, ktoré sú od začiatku hry... ale to je už mimo témy...
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore