Jericho

DeletedUser

Hosť
CORQY

písal si, že by si išiel do k nám do mesta (Jericho), ešte stále chceš ísť k nám ?

Písal som dosť skoro, že by som rád šiel k vám.. ale neozval si sa nič... už som dostal inú ponuku ktorú som prijal. Tak prepáč ahoj...
 

DeletedUser

Hosť
Takze ja menim nebudem stavbar ale vojak :Vojak Juhu lebo som na s1 s3 s5 a na ziadnom som neni vojak takze si dam vojaka
 

DeletedUser

Hosť
.........

nebojte sa mesto nemoze mat viac nez 50 obyvatelov neviem preco sa tak hrniete a ked budete mat tych najlepsich spojencov koho budete duelovat??? no tak co ??? som zvedavy ci sa potom vsetko nezrusi:D:D.. no necham sa prekvapit
 

DeletedUser

Hosť
nebojte sa mesto nemoze mat viac nez 50 obyvatelov neviem preco sa tak hrniete a ked budete mat tych najlepsich spojencov koho budete duelovat??? no tak co ??? som zvedavy ci sa potom vsetko nezrusi:D:D.. no necham sa prekvapit

jj, nalepšie by bolo, keby si urobil to, čo si písal (nechaj sa prekvapiť) :) My v meste vieme, čo chceme a podľa toho sa budeme riadiť...ale dopredu ťa môžem uistiť, že do žiadnej aliancie nepôjdeme ;)
 

DeletedUser

Hosť
.........

neviem mozno a pridam ale ja prv idem spravit velku uroven az potom sa satnem clenom mesta ale neviem ci budem mat dost vysoku uroven lebo hram bez premia stale a ked tam pridu taky blbci ako na nemeckej arizone ta ma trafi za necele 2 mesiace 99 level neviem ci sa im oplati tolko penazi vyhodit
 

DeletedUser

Hosť
neviem mozno a pridam ale ja prv idem spravit velku uroven az potom sa satnem clenom mesta ale neviem ci budem mat dost vysoku uroven lebo hram bez premia stale a ked tam pridu taky blbci ako na nemeckej arizone ta ma trafi za necele 2 mesiace 99 level neviem ci sa im oplati tolko penazi vyhodit

:Oo dost nechápem, čoho sa obávaš, keď chceš byť dlho bez mesta... vtedy ťa môžu duelovať akurát vrany na poli :p
 

DeletedUser

Hosť
neviem mozno a pridam ale ja prv idem spravit velku uroven az potom sa satnem clenom mesta ale neviem ci budem mat dost vysoku uroven lebo hram bez premia stale a ked tam pridu taky blbci ako na nemeckej arizone ta ma trafi za necele 2 mesiace 99 level neviem ci sa im oplati tolko penazi vyhodit

no...podľa mňa nieje najlepšia taktika na to, ako sa dostať do mesta taká, že najprv hovoríš, že budeš vyslovene proti nemu :D

je jasne že svete 6 bude proti Jerichu ja si nato dám záležať a že nebudú mať takých dobrých spojencov:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p

druhýkrát si najprv rozmysli, čo ideš písať a až potom to napíš, alebo radšej nepíš nič ;)
 

DeletedUser

Hosť
Pisal si ze zoznam das najneskor stredu ale nejako ho tu nevidim xD
 

DeletedUser

Hosť
jj,v zoznam členov zistíte až na svete sk6 ;) bude to prekvapenie ;)
 

DeletedUser

Hosť
hladate este dalsich ludi?rad by som sa pridal budem hrat stavbara
 

DeletedUser

Hosť
cawte ak hladate ludi mam zaujem na svete 5 som bol zakl. mesta Red Bull boli sme s vami spojenci aj v aliancii na 6. sa volam AdaQ na 5. som bol par mesiacov v top 15 duelantov teraz sa chystam dobrodruh neskor sa zameram na pevnosti
 

DeletedUser

Hosť
jj, nalepšie by bolo, keby si urobil to, čo si písal (nechaj sa prekvapiť) :) My v meste vieme, čo chceme a podľa toho sa budeme riadiť...ale dopredu ťa môžem uistiť, že do žiadnej aliancie nepôjdeme ;)

tu si mi pisal ze podla pravidiel nebudete mat vela spojencov takze preto tu asi chcem ist:kukam:
 
Hore