Juarez

Crony

Člen tímu
Zdravím,
momentálne žiadne nové informácie týkajúce sa migrácie na ktoromkoľvek svete nemáme.
 
v tomto štádiu aktivity už nepotrebujeme nové informácie ale to aby na nich niekto tlačil nech povolia migráciu
 
uz som o to pisal rok alebo dva dozadu a vkuse to iste, teda vlastne este horsie aj tych 40 hracov co si napisala ze to hra tak realne by som povedal ze je ich tak do 10 :D ja tam osobne sa prihlasim len pre denny prihlasovaci bonus exp/nug a nic tam nezadavam ani a hned idem prec. Chyba mi par expov do 166 levelu, ked to dam tak dam dovolenkovy a postupne zabudnem na daky west :D a ked si nan zas spomenem tak to bude mozno na konci roka na vianoce tak snad do vtedy ked dam obnovit postavu bude uz povolena migracia. Bohuzial je tam par hracov co umelo udrziavaju “aktivitu” ci uz multakmi pocas eventov alebo nugetovanim takze tam ani neni podla mna preco riesit migraciu pre Cronyho bohuzial. Ale mal by si uz zacat cosi robit s tym Crony ak chces aspon par poslednych ludi z toho sveta udrzat pri hrami westu. Myslim si ze napisat innu je to najmenej co mozes urobit a poziadat ich za nas hracov o povolenie migracie.
 
Ahojte stále nič? Mohla by sa spustiť už migrácia z Juarézu na Delware.

Na svete hrá 184 hráčov. (resp. už len 183 dal som rušiť účet).
Z toho 141 hráčov má lvl väčší ako 50.

Týmto vyzývam aj ostatných čo ste tam iba tak lognutí tak to zrušte nech Crony už môže pustiť migráciu na Delaware a svet sa môže čím skôr uzavrieť.

1709763119869.png

1709763154040.png
 
Hore