Kúzelná krajina s hľadaním svojho štastia

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Jedného krásneho dňa,sa Shulík vybral na prechádzku.
Vonku nikoho.Pri tom bol taký pekný deň,čo taký ešte v živote nevidel.
,,Je to ale divné"pomyslel si.Ale čo už,išiel ďalej:,,ÁÁÁ,pomóóc!"kričal.No nikto nebol vonku tak nikto ho nepočul.,,Už bol najvyšší čas aby sa Shulík vrátil!"povedal Linteo.
,,Áno,pôjdeme Shulíka hľadať!"dokončil YaD.Tak sa vybrali ho hľadať.(No Shulíka vtiahla zem do Kúzelnej krajiny)Shulíka hľadali,no našli po ňom len jeho talisman pre šťastie.
,,Nie!,Shulík stratil Talisman!"povedal YaD.,,No nie!!!!"Ale má aspoň svoj Talisman života.Má ho pri sebe vo vrecku.
Kým Linteo s YaDom hľadali Shulíka tak on sa ocitol v neznáme.
Pricválal ku nemu hovoriaci koník menom nobody68.
,,Co tu robí taký malí chlapček tak neskoro v noci?"spýtal sa nobody68.,,Niečo ma tu vtiahlo nejaká neznáma moc.
Nič o tom nevieš?"tak isto sa spýtal Shulík.,,Nie ale viem kto by ti mohol pomôcť.Pod za mnou!"rozkázal mu koník.Prešli doli popcornu hory priateľstva až sa ocitli pri domčeku z dreva.Nobody68 zaklopal na dvere.Otvorila ich.....
 

DeletedUser

Hosť
Kúzelná krajina s hľadaním svojho šťastia

Otvorila ich vševedkyňa:Čo tu pohľadávaš nobody68,?!A ty si kto?Ako sa ty voláš?Opýtala sa vševedkyňa...,,.eHmm...Ja sa volám Shulík..."Povedal Shulík" A čo tu pohľadávate?Opýtala sa vševedkyňa nobodyho68 aj Shulíka.
Ja som sa išiel poprechádzať po vonku a zrazu ma vtiahla zem,
ocitol som sa tu a prišiel ku mne nobody68 Odpovedal Shulík-a pokračoval:Neviete náhodou prečo ma to vtiahlo a aká moc to bola?Áno,možno viem kto ti to urobil a prečo.Ty si bol asi vyvolený.Moc,moc,to bola moc,prírody.Dostať sa musíš odtadiaľto Sám....
"Ale ako?Ako??!!?"Pýtal sa Shulík"-Ale vševedkyňa zmizla (Odrazu)Tak ja pôjdem -povedal Shulík,ja pôjdem s tebou povedal nobody68)
Nie!Je to nebezpečné!Nemôžeš viež že by som išiel rád s tebou ale je to
nebezpečné!Tak dobre noo.....Povedal nobody68...
Linteo a YaD hľadali Shulíka tak spadli aj oni do tej zemy..
A stretli Shulíka,:alečo Shulíku kde si bol?YaD sa zasmial.
Al teraz vážne!Ja som sa prechádzal a zem ma vstiahla tak ako vás....
Dobre dostaňme sa preč!Povedal Linteo....Ja sa idem zachrániť povedal
Shulík.Ok pôjdeme z tebou povedal Linteo.......Tak išli do krajín nezjnámu
prešli celé polia hory lúky rieky .....Až prišli do čarodejného kruhu.A tam sa ozval hlas:Zachránte ma!Linteo povedal:ten hlas poznám!Je to hlas hory!!!
Zničte tú hmlu je to živé musíte ju zničiť!Zbrane máte dole !!!!Oni sa pustili do boja zo hmlou bol to nekonečný boj hmla už nevládala a povedala:Ste veľmi dobrý!Zachránili ste hory!Môžete ísť domou...Oni išli a tak sa príbeh skončil....
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore