Kapacita obchodníka

Páči sa vám to?


  • Celkový počet hlasujúcich
    102

DeletedUser

Hosť
Ahoj :howgh:
dnes ma tak napadlo- ak sú v hre už aj nohavice a opasky, kapacita obchodníka je taká istá...Prečo by to nemohlo byť tak že kapacita obchodníka sa zvýši z pôvodných 8 na 10?
 

DeletedUser

Hosť
No bolo je to dobre lebo niekedy mi ani nedáva opasky a nohavice som ZA.No kapacita by sa zišla lebo možno v tích 2 miestach budú práve nohavice a opasok.
 

DeletedUser4451

Hosť
jj suhlasim aj ja konecne nieco poriadne a je to len detail pri tom ! Palec hore
chlapik dal ÁNO samkoch to si váž
 

DeletedUser

Hosť
hned to daj na net foro .. ked sa pridali veci tak to moze prejst .... užaj necakaj inak to spravim sam :D
 

DeletedUser

Hosť
súhlasím, vzhľadom na to, aké sprostosti sú uňho a že pribudli opasky+nohavice ktorých je fakt veľa... tak by mohlo...
 

DeletedUser3950

Hosť
Tento nápad sa mi páči...má nto logiku, pribudne niečo nové tak obchodník si na to zoženie miesto :D
 

DeletedUser

Hosť
ale ja by som dal viac ako o 2 miesta viac, ja by som dal že tam budú 3 poličky tj. 12 predmetov... a ešte bude i pekne vidno obchodníkov ksicht ;)
 

DeletedUser

Hosť
ale ja by som dal viac ako o 2 miesta viac, ja by som dal že tam budú 3 poličky tj. 12 predmetov... a ešte bude i pekne vidno obchodníkov ksicht ;)

...hmm, dve miesta stačia ;)
chlapik555 napísal/-a:
hned to daj na net foro .. ked sa pridali veci tak to moze prejst .... užaj necakaj inak to spravim sam :D
Ja na net Weste nie som, tak ak môžeš, tak to tam daj ty ;)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Ja by som to tak spravil že na jeden typ oblečenia resp. vecí na oblečenie by bolo jedno políčko čiže vždy by tam bol jeden opasok, jeden klobúk, jedny nohavice, jedny topánky, jeden náhrdelník, jedno oblečenie, jedna zbraň, jedna puška a jedno zviera čiže 9 predmetov by mal obchodník na predaj.
 

DeletedUser

Hosť
Ja by som to tak spravil že na jeden typ oblečenia resp. vecí na oblečenie by bolo jedno políčko čiže vždy by tam bol jeden opasok, jeden klobúk, jedny nohavice, jedny topánky, jeden náhrdelník, jedno oblečenie, jedna zbraň, jedna puška a jedno zviera čiže 9 predmetov by mal obchodník na predaj.

ty si u obchodníka niekedy našiel nejakú pušku??? ja si na to nepamätám, keď aj tak určite nejaký luk :p ale fakt si na to nevspomínam...
 

Deleted User - 185438

Hosť
ty si u obchodníka niekedy našiel nejakú pušku??? ja si na to nepamätám, keď aj tak určite nejaký luk :p ale fakt si na to nevspomínam...
Puška je u obchodníka úplne bežná... Ja som ju mal už veľa krát, mal som napr. háková puška, precízna háková puška, precízna prekusná puška, guľovnica...
 
Hore