Katkin zásnubný prsteň, čo mám robiť?

DeletedUser

Hosť
Cieľ: Nájdi Katkin prsteň

co mam v tejto ulohe robit...uz som cital tam vseliake prispevky na fore ze mam byt v meste nemam mat zbran , mam mat 200 alebo kolko dolarov a ma byt po 19 : 00 .... ale to ze pri prvom duely...ale tu potrebujjem ten prsten.to je cele blbe nechapem co mam robit:sad3:
 

DeletedUser

Hosť
U prvního duelu (Beat Thief (duel)):
1) Nesmíš mít zbraň
2) Musíš mít 300$ v hotovosti (stačí i v bance)
3) Musí být po 19:00 hodině, ?musíš být ve městě?, nesmíš spát ani pracovat
4) Pak dostaneš úkol od šerifa Katčin snubní prsten (Zlodějka), čili musíš mít místo na další úkol

U druhého duelu (Beat Dealer (duel)):
1) Musíš být ve městě, nesmíš tedy spát ani pracovat
2) Nesmíš mít zbraň
3) Musí být středa
4) Musíš mít 5 stříbra
5) dostaneš úkol od šerifa, čili musíš mít volný slot na úkol
 

DeletedUser

Hosť
no ja by som mal taku otazku k rovnakej teme...nechce mi to ani za tu mariu zobrazit tu prvu ulohu...a to som skusal posledny tyzden vsetky kombinacie co mozu byt...som v meste, nemam ziadnu zbran, je po 19tej a mam 300$ ( skusal som aj 200$ ) a nic...jedinu ulohu co mi ukazuje je ta uvodna...tu prijmem...a ten prvy duel sa mi neukaze...help, bo zosaliem.....diky:)
 

DeletedUser

Hosť
co mas na mysli ci com nieco robil?jedine co som spravil je ze som prijal tu hlavnu ulohu ( neznamy zlodej ) a dalej nic...kedze mi tu ulohu ( duel ) neukazuje...
 

DeletedUser

Hosť
ja som mal taky isty problem ale s ciernymi horami nemas anhodou prijatych 10uloch?
 

DeletedUser

Hosť
U prvního duelu (Beat Thief (duel)):
1) Nesmíš mít zbraň
2) Musíš mít 300$ v hotovosti (stačí i v bance)
3) Musí být po 19:00 hodině, ?musíš být ve městě?, nesmíš spát ani pracovat
4) Pak dostaneš úkol od šerifa Katčin snubní prsten (Zlodějka), čili musíš mít místo na další úkol

U druhého duelu (Beat Dealer (duel)):
1) Musíš být ve městě, nesmíš tedy spát ani pracovat
2) Nesmíš mít zbraň
3) Musí být středa
4) Musíš mít 5 stříbra
5) dostaneš úkol od šerifa, čili musíš mít volný slot na úkol

ale taky isty postup som spravil ale nejde mi to
 

DeletedUser

Hosť
jestliže plníš druhý úkol, tak ho dnes nesplníš, protože je pondělí a není středa. Musíš ty úkoly plnit v ty dny a hodinu, kdy je to možné splnit.
 

DeletedUser

Hosť
U prvního duelu (Beat Thief (duel)):
2) Musíš mít 300$ v hotovosti (stačí i v bance)
Som trochu prekvapený, že je tu napísané, že hráč môže mať tých $300 i v banke... Pokiaľ viem, malo by to byť v hotovosti, čo by aj vyplývalo z textu úlohy. Skús teda i tak, nič snáď nepokazíš.

A obmedzenie na deň samozrejme platí len pre druhú úlohu... S ktorou z týchto úloh máš vlastne problém?
 

DeletedUser

Hosť
Som trochu prekvapený, že je tu napísané, že hráč môže mať tých $300 i v banke... Pokiaľ viem, malo by to byť v hotovosti, čo by aj vyplývalo z textu úlohy. Skús teda i tak, nič snáď nepokazíš.

A obmedzenie na deň samozrejme platí len pre druhú úlohu... S ktorou z týchto úloh máš vlastne problém?

stačí iba v banke/hotovosti :)
...nemusíš mať aj aj
 
Hore