Kniha úloh - dokončené úlohy

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser9098

Hosť
Zdravím
to isté mi robí na Buffale, dík za vyriešenie
 

Deleted User - 4

Hosť
Bolo to už nahlásené vývojárom, takže si treba len počkať, až sa tým budú zaoberať a opravia to.
 

DeletedUser6273

Hosť
Takže sa osud s nami zasa zahráva.

Bolo dobré to znova opraviť.

Noo - raz to ide - raz sa osud so mnou zahráva a dokonca škaredo :( niečo tam ešte asi bude blbnúť
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser6273

Hosť
21.12.2015 -

stále sa so mnou osud nepekne zahráva po kliknutí na knihu úloh - dokončené úlohy :(
 

Deleted User - 4

Hosť
Žiaľ, zatiaľ nič nového ohľadom tejto chyby a jej prípadnej opravy..
 

DeletedUser3733

Hosť
Či sa vôbec dočkáme opravy tejto chyby, stále je to o tom istom.

KG3P8g8.jpg
 

DeletedUser7779

Hosť
Tu je dôkaz, že Inno sa už absolútne nezaoberá touto hrou a ani nami hráčmi, zaujíma sa len obsah ich peňaženiek a nejaké nedostatky v hre sú im už také 2-3 roky ukradnuté. Rozmýšľam, že to tu už naozaj definitívne zabalím, pretože táto hra už stratila dávno stratila význam, prečo ju hrať. No a mám pocit, že už stačilo písania o tomto všetkom, pretože to nič nevyrieši. :eezmurk:
P.S.: Linteo, dúfam že som nepoužil veľmi trpké slová. :)
 

Deleted User - 4

Hosť
Keď už ma teda spomínaš, zareagujem.

Nesúhlasím s tebou, chyby v tejto hre sa opravujú, táto je nahlásená a je na vývojároch, kedy sa jej budú venovať a opravia ju. Pravdepodobne to ale nie je také jednoduché opraviť alebo je tam nejaký iný problém.
To predsa nie je žiaden dôkaz, ak sa vývojárom nepodarilo ešte opraviť nejakú chybu, že sa celkovo a už 2-3 roky InnoGames nevenuje Westu.

Len tak spomeniem, že pred rokom bolo pridané napr. vylepšovanie predmetov, či to sa neráta? Za posledné 2-3 roky sa do tejto hry pridalo kopec vylepšení, nových predmetov, úloh, veľa nápadov aj od hráčov, stačí si pozrieť zoznamy verzií, taktiež aj tie herné chyby sa opravujú. Za ďalšie, ak by sa InnoGames tejto hre nevenovalo, tak by predsa žiadne nové verzie počas posledných 2-3 rokov vôbec neboli. Ani žiadne úlohy a vylepšenia a nič by sa ani neplánovalo ďalšie. Ale plánuje sa. A kto by vám tu odpovedal a pýtal sa vás na vaše názory ohľadom nejakých verzií, herných udalostí a podobne, ak by sa o to InnoGames vôbec nezaujímalo? Žiaľ, je fakt, že nové verzie sa už nedajú očakávať v takom rozsahu a rýchlosti, ako tomu bolo v minulosti.

Cowboy, vyjadrenia typu, že InnoGames zaujíma len obsah ich peňaženiek, nič nevyriešia, ničomu nepomôžu a nič nezmenia. Oni si to nikdy neprečítajú, to ostáva len tu. Tá nekonečne opakovaná tá istá pesnička, ako je InnoGames chamtivé a ako ide všetko dolu vodou a každý update je klinec do rakvy, ktorá sa tu opakuje od začiatku hry, už roky, a celkovo táto negativita voči InnoGames, tá nikdy hru a herný zážitok vylepšiť nepomohla, ale len naopak. Hra je stále bezplatná, hráči majú možnosť si zakúpiť zlaté nuggety a podporiť ju tak. Kto si nechce niečo kupovať, nemusí, zlaté nuggety sa dávajú napr. za pravidelné prihlasovanie do hry.

Ja opäť spravím len to, čo môžem spraviť v rámci mojich možností a to, že im túto chybu opäť pripomeniem.

A čo sa týka písania na fóre. Ja nenútim nikoho niečo písať. Ale keď vy hráči sem nič nenapíšete, nevyjadrujete sa, nemám čo preposlať. No a tým pádom..
 

DeletedUser7779

Hosť
Ok, to bol len môj názor. To, čo mi ležalo na srdci, to som vypustil von. Takto to vidím a viem, že týmto tvrdením nič nezmením. Samozrejme, teba určite neviním za to, že táto hra je dnes tam kde je. ;)
 

DeletedUser10852

Hosť
No tie chybycky sa stale kopia nove a nove Linteo musis uznat ze celkova aktivita zo strany Inno upadla co sa tyka starania sa o The West.... je jasne ze maju nove projekty ktore im zarobia viac tak sa budu im venovat..... aj ked sice neviem preco sa rozculujem aj tak to nema zmysel lebo k tym kompetentnym sa to aj tak nedostane a keby aj hej skonci to v kosi... a mam este jednu otazku co znamena toto Žiaľ, momentálne nemáme prostriedky na jej opravu. mam to chapat ze nemate peniaze na opravu chyb ? konkretne sa jedna o par chyb co som nahlasil... a takato odpoved s vasej strany ma trochu zaskocila...
 
Naposledy upravené moderátorom:

Deleted User - 4

Hosť
Chyby budú vždy, žiadna online hra nie je bez nich.

Je to myslené tak, že momentálne nemáme nástroje na opravu danej chyby a treba počkať, až sa tomu budú venovať vývojári. Niektoré chyby máme možnosť opraviť aj my pomocou našich nástrojov.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore