Kombinácia nuggiet a UP dlhopisov

  • Zakladateľ témy DeletedUser5708
  • Vytvorené

Súhlasíte?


  • Celkový počet hlasujúcich
    34
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser5708

Hosť
Nápad je to jednoduchý.

Nechce sa mi to nejako vysvetľovať, no tento príklad to vystihne presne.

Mám na konte 1000 nuggiet a 500 UP dlhopisov. Chcem si kúpiť prémiovú truhlicu, no nemám na ňu dosť nuggiet (dlhopisov). Stačila by jedna maličkosť aby som si ju mohol kúpiť. Kombinácia nuggiet a UP dlhopisov. Avšak za túto možnosť by sme museli tiež zaplatiť, npr. prihodením percent (Npr.: 20%)

Táto kombinácia by pomohla veľmi veľa ľuďom...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4451

Hosť
Uz to tu bolo a myslim ze by to ani nepreslo,
skor by tam muselo byt nejake znevyhodnenie, napr. ze za vec ktora stoji 1500 nuggetov alebo 1500 dlhopisov by si nezaplatil lubovolny pocet napr. 850 nuggetov a 650 dlhopisov, ale boli by tam nejake "resty", napr. ze by si musel zaplatit 850 nuggetov a napr. 780 dlhopisov (650 dlhopisov +20% navrch), tak by to mozno malo sancu.
Ale som za
 

DeletedUser5708

Hosť
napr. ze za vec ktora stoji 1500 nuggetov alebo 1500 dlhopisov by si nezaplatil lubovolny pocet napr. 850 nuggetov a 650 dlhopisov, ale boli by tam nejake "resty", napr. ze by si musel zaplatit 850 nuggetov a napr. 780 dlhopisov (650 dlhopisov +20% navrch)

Máš pravdu, pridám tam že "Za nejaký príplatok" :)
 

Deleted User - 4

Hosť
Nebola by jednoduchšia možnosť nakupovať nuggety za dlhopisy či doláre?
 

DeletedUser5708

Hosť
Nebola by jednoduchšia možnosť nakupovať nuggety za dlhopisy či doláre?

Určite to by to bolo jednoduchšie, avšak pochybujem že by INNO takéto niečo schválilo.. Povedali že si to máme strčiť veď viete kam a nakopali by nás ešte k tomu na to isté miesto. Nápad je to dobrý, no určite to INNO neschváli :D
 

DeletedUser

Hosť
Bolo by zbožné prianie mnohých hráčov. Ale neprejde to.
Síce by Inno nemali stratu, ale prišli by o zisk. Pretože ak by jeden hráč mal 1499 nuggetov, musel by si dokúpiť najmenej 100 ďalších, aby mal prémiovú truhlicu. Ale ak by toto prešlo, jednoducho by si hráč zohnal jeden UPD a bolo by.
 

DeletedUser5708

Hosť
Síce by Inno nemali stratu, ale prišli by o zisk. Pretože ak by jeden hráč mal 1499 nuggetov, musel by si dokúpiť najmenej 100 ďalších, aby mal prémiovú truhlicu. Ale ak by toto prešlo, jednoducho by si hráč zohnal jeden UPD a bolo by.

Čítaj poriadne

Avšak za túto možnosť by sme museli tiež zaplatiť, npr. prihodením percent (Npr.: 20%)

Táto kombinácia by pomohla veľmi veľa ľuďom...


to znamená že by o zisk vôbec neprišli, ba naopak, zisk by to pridalo :)
 

DeletedUser7779

Hosť
Nápad je to jednoduchý.

Nechce sa mi to nejako vysvetľovať, no tento príklad to vystihne presne.

Mám na konte 1000 nuggiet a 500 UP dlhopisov. Chcem si kúpiť prémiovú truhlicu, no nemám na ňu dosť nuggiet (dlhopisov). Stačila by jedna maličkosť aby som si ju mohol kúpiť. Kombinácia nuggiet a UP dlhopisov. Avšak za túto možnosť by sme museli tiež zaplatiť, npr. prihodením percent (Npr.: 20%)

Táto kombinácia by pomohla veľmi veľa ľuďom...

To myslíš že tých 20% dolárov zaplatíme za tú možnosť?
 

DeletedUser

Hosť
Neni zač.:howgh:


Len tak mimochodom, neviete kedy bude na sk update?
 

DeletedUser7779

Hosť
Presný dátum nevie nikto, no bude to čoskoro, Linteo to písal v Téme Obchodovanie, hodnota vecí. :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore