Konspiracne teorie

Paci sa vam tento napad?


  • Celkový počet hlasujúcich
    48
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Ahojte,nakolko mame cim dalej viac prispevkov co sa tyka klucov a tak tak ma napadlo ci by sa nedalo urobit podforum otazok ktore by sa volalo "konspiracne teorie" a tam by sa taketo veci rozoberali...Nakolko tu snad nikto nepouziva search ,tak si myslim ze aj nazov by zaujal novacikov a pozreli by sa do neho...
Toto forum by sluzilo na vseliake "fenomeny" westu ako kostol,kluce...Urobila by sa napr. tema : Predmety vzhladom na cas prace a tam by sa robili pokusy atd...Prinos by bolo snad zprehladnenie fora a to ,ze by to asi znizilo pocet za sebou sa opakujucich tem ako kluce...
 

DeletedUser

Hosť
som za... bolo by to prehladnejsi, hlavne preto, ze ked tu je nejaky novacik, tak okamzite zalozi 5 tem, ktore tu uz davno boli...
 

DeletedUser

Hosť
aj ja :)
určite to bude prehľadnejšie a určite to bude navštevovaná téma :)
 

DeletedUser

Hosť
VELMI navstevovana kedze tu sa polemizuje aj o tom ci ma mucha 8 5 6 alebo 13 noh :) taze fakt super napad ..a prehladnosti tuto sa asi nebude branit nikto :)
 

DeletedUser

Hosť
Som rad ze suhlasite,myslim si ze by este bolo na mieste tam zamknut a pripendlit temu "Vysledky" kde by boli vyriesene fenomeny s nejakym poludstenym vysledkom
 

DeletedUser

Hosť
Taktiež som za. Navyše by to bolo príjemné spestrenie fóra.
 

DeletedUser

Hosť
Áno ale tie ........ čo tam budú popísané toho sa velmi bojím.
 

DeletedUser3247

Hosť
ak to pritiahne viac ludi na forum, preco nie....

Moriak1.jpeg
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Nie [dovod uvedte v prispevku]:

dôvod: dal som to omylom, chcel som dat ano, ale posmykla sa mi ruka :(
 

DeletedUser

Hosť
Ahojte,nakolko mame cim dalej viac prispevkov co sa tyka klucov a tak tak ma napadlo ci by sa nedalo urobit podforum otazok ktore by sa volalo "konspiracne teorie" a tam by sa taketo veci rozoberali...Nakolko tu snad nikto nepouziva search ,tak si myslim ze aj nazov by zaujal novacikov a pozreli by sa do neho...
Toto forum by sluzilo na vseliake "fenomeny" westu ako kostol,kluce...Urobila by sa napr. tema : Predmety vzhladom na cas prace a tam by sa robili pokusy atd...Prinos by bolo snad zprehladnenie fora a to ,ze by to asi znizilo pocet za sebou sa opakujucich tem ako kluce...

Urob si poriadok v tom, co je konspiracna teoria na temu modlenie a co je tema o tajnych ulohach :indian
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Jedno slovo pred slovom kluce cislo 2 mas slovo kostol :) tak prosim citaj poriadne a dakujem
 

DeletedUser

Hosť
Ak chces konspiracne teorie tak konspiracne teorie ! Nie kluce ani nic podobne, skoncil som.

EDIT : Za mna nie, vyskumov a podobnych veci tu uz bolo dost a skoncilo sa to spamom kto kde co nasiel, takze dovod :)
 
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore