Kovbojské vyznanie lásky

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
***

Osamelá dievčina vojde do baru, v jej očiach sa leskne smútok. Netrvá dlho a všimne si ju mladý urastený chlapec. “Whiskey.” Povie krehko barmanovi, zatiaľ čo jemne drkoce zubami. Nik nevie, že bandita pred jej vlastnými zelenými očami nehanebne zlikvidoval rodinu a stala sa z nej sirota odsúdená na únik pred banditou. Chlapcovi to nedá, hľadí na ňu a dúfa, že z nej dostane jej príbeh.

Vždy som tajne dúfala, že niekoho raz stretnem, kto zázrakom sa zjaví a ja nebudem chcieť zobrať nohy na plecia. Vyslobodil si ma z môjho desu i smútku. Bez teba by som skončila tam, kde vysádzajú stromy ako ukazovateľ hrobu. Trénoval si ma dni i noci, i keď som povedala, že všetky zbrane patria do oceánu a každého s ňou budem nenávidieť. Napriek tomu si zo mňa spravil nebojácnu pištoľníčku.

Srdce, dušu i život dám za teba kovboj môj, ale nie za vďaku, ale za lásku, čo si do mňa vlial, keď už bola udupaná. A týmto ti dávam svoje slovo, že keď na teba ako psanca vypíšu odmenu, postavím sa sama i mimo zákona. Pôjdem za tými grázlami, po veľkým rybách, čo to na teba skúsia. Neveríš? Tak ja ti po lopate poviem, že na šestku nikto a nič nemá. Lebo toľko mám guliek v mojom zásobníku. A keď sa mi minie i ten posledný náboj, naflákam im vareškou a utopím ich v miske. Potom uzavriem s nimi prímerie. Že som milá a správne vychovaná. Na 50 míľ.

Môj milý pištoľník, a preto sme spolu, aby sa veľké veci dali do pohybu. Ak chceme chrániť ovce, musíme byť vlci. Len vlci majú na vlkov.

Ďakujem, že si mi nikdy nedovolil opustiť jeden z mojich najväčších darov - schopnosť milovať.

S pripravenou večerou

Eucomed
 

DeletedUser11196

Hosť
Moja milá Lili,

je neskorý horúci večer,popíjam whiskey a píšem ti tento dopis.
Keď som prišiel na mojom mustangovi do mestečka Tombstone,prvé čo som si všimol si bola ty.Krásna dáma zo západu,dodnes si pamätám aké šaty si mala oblečené,veľmi ti pristáli.Nie som zlatokop,indián,ale obyčajný kovboj,pastier dobytka.Chcem,aby si vedela,ako veľmi mi na tebe záleží,už nechcem byť len tvoj kamarát,želám si,aby som pre teba znamenal niečo viac.Budeme spolu zaspávať pod holým nebom v jemnom objatí a pozorovať hviezdy.Každý deň ťa zoberiem na miesta,kde si ešte nikdy nebola,spoločne budeme pozorovať krásu prírody.Naučím ťa ako sa strieľa,ako sa chytajú divoké kone,jedného ti skrotím a kúpim ti kolt.Bude to môj prvý dar pre teba.Už od prvej chvíle som vedel,že podľahnúť tebe musí byť niečo úžasné a ver mi,je to neopísateľný pocit.Cítim,že obaja máme rovnaké myšlienky a sme pre seba ako stvorený.
Lili,na záver listu sa s tebou lúčim a zo všetkou láskou k tebe netrpezlivo čakám na tvoju odpoveď.

Tvoj kovboj hrniec27...
 

Deleted User - 4

Hosť


Výhercami súťaže sa stávajú a 300 zlatých nuggetov + 1000 srdiečok získavajú:

Lonesome Memphis
Richard Little
samino336


500 srdiečok získavajú hráči:

BadgerUnion
somuzasny
qani s
Johanka.
Charlize
hafitaka
Epenko1
stevie11
givova
eucomed
hrniec27


Srdiečka boli pripísané v každom svete, kde máte aktívny účet!

 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore