Kusok listu 1 a 3

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
ked budem prepadavat dostavniky tak hadam nejaky najdem:hehe:
 

DeletedUser131

Hosť
aha my sme spolu v meste som nevedel :lol3::lol3: ale nie prave pozeram dobry:west61:
 

DeletedUser

Hosť
Áno mám ho ja, ako to safo vyššie napísal a našiel som ho pri práci Predaj zbraní indiánom a už sa neviem dočkať toho meča dúfam, že budem aspoň druhý po hráčovi Vault

predajzbraniindianom1.jpg


PS: Inak zorro ty si už skončil s west? bola by to škoda prísť o takého dobrého hráča s Charizmou :)

Inak ten lístok som našiel, keď som začal robiť tú prácu a mal som naň 4 pracovné body proste mal som šťastie.
 

DeletedUser131

Hosť
jj skoncil som ..charizma je good...ja som to mal naplanovane od zaciatku.. ,vela ludi vidim ze som inspiroval:cool smoking: :lol3::lol3:
prajem ti mec ale budes 3:( ale to nevadi snad hlavne ze bude:)tieto blalalal keci ohladom poradia mecu su nepodstatne hlavne je sa bavit hrou
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
jj skoncil som ..charizma je good...ja som to mal naplanovane od zaciatku.. ,vela ludi vidim ze som inspiroval:lol3:
prajem ti mec ale budes 3:( ale to nevadi snad hlavne ze bude:)

Hmm a kto ma zasa predbehne :) ešte mi chyba paru lvl-ov a snáď sa to podari mno a keď fakt končíš tak veľa šťastia v reále mno a nech sa ti darí aj keď som ťa nepoznal ale si myslím,že si bol dobrý hráč a fajn súper len škoda že som s tebou nevyskušal duel :)) tak sa maj pekne. A fórum asi budeš ešte navštevovať určite.
 

DeletedUser131

Hosť
aurelius ja ta potvora:) dokonca mi pisal ze to chcel stihnut dnes ale nedal level 57,lenivec:lol3:...no pomenis body a moze byt celkom slusny duelant s teba s tym mecom:bang:
ziskat ho taky mchal ,mcpit tak nie je dobre:eww:
 

DeletedUser

Hosť
podla mna sa ten treti listok neda najst,ale vyhrat v nejakej ulohe.:
 

DeletedUser

Hosť
Dá sa nájsť, aj sa dá získať v úlohe. Lenže na tú úlohu treba level 57.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore