Login

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
už je to viac ako hodinu a to je aj medzi kamarátmi moc!!!
 

DeletedUser5355

Hosť
Vážení hráči, došlo k výpadku serverů, jedná se o globální výpadek, předali jsme to technikům k nápravě,jak dlouho to potrvá nevíme, výpadek postihl více jazykových verzí hry. Omlouváme se za komplikace.
 

DeletedUser

Hosť
dakujeme veľmi pekne . čo takto že by ste namiesto nových trápnych súprav a blbých tombôl radšej urobili west ktorý nepadne zakaždým ked si prdnem
 

DeletedUser10051

Hosť
Ani mne nejde či na mobile či na notebooku aspoň že to nemám iba ja tento problém nech dajú za ospravedlnenie nugety (ja viem všetci máme niaku chybu)
 

DeletedUser7914

Hosť
suhlasim zo Zeusom.Nic bonus by nedali vsetko tu je len o kesh :/
 

DeletedUser10114

Hosť
Ja trvám na odškodnení, niektorým ide možno, ale dosť ľudom to nejde a na tom niečo bude zo strany Westu, nie u nás..
 

DeletedUser5708

Hosť
Treba byť trpezlivý. Nikomu nejde slovenská verzia. Takisto aj niektoré iné verzie nejdú. Už sa však pracuje na tom, aby sme mohli znova hrať. :)
 

DeletedUser

Hosť
Odškodnenie? a nekúruje vám troška? :D Je tombola,bugy aj výpadky ste mohli čakať...a je aj v ich záujme,aby to naskočilo tak tu nezačínajte revolúciu prosím vás..
 

DeletedUser8348

Hosť
ja som urobil chybu ze som to vypol californiu a chcel sa prihlasit na dele a potom mi uz nikam neslo sa prihlasit :D
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore