Mýtus

DeletedUser

Hosť
asi niesom prvý na SK ale tak poďelím sa o radosť

ce2eeb49767a4e61bc5a833.png
 

DeletedUser

Hosť
ja som to tiež hladal už dlhšiu dobu a teraz som čítal na bete forum a tam to jeden písal tak som to skúsil podla toho a vyšlo mi to na druhý pokus.

už nech je večer a idem k mestu duchov spraviť lupu som zvedavý čo sa stane
 

DeletedUser

Hosť
no na beta fore bolo písane že treba mať viac ako 201 pb v preprave na divokej vode ... ja som to dokonca skúsil presne ako to tam bolo napísané

dal som si PB na 67 s tým že som mal použité posilneni na +150 pb (dokopy 217 pb) to posilnenie kúpiš na 2 strane v UP shope za 49 dlhopisov/nugetov

najprv som len tak všeliak skúšal tú prepravu po 15 min aj po hodine a nič ... potom som šiel podla návodu s najlepším oblečením na tú prácu PB 260+ za 15 min nič ... tak som si prehodil pár vecí aby som mal viac plávania (ale menej pb) a dal hodinu a padlo mi to.

reflexov som mal aj s bonusom niečo vyše 100 a plávania 130 cca (to tam nebolo v návode ale istota je istota)
 

DeletedUser

Hosť
dnes som to skúšal z návodom +250 pb bo mám v tej práci z naj oblečkom iba 20 pb a nič
 

DeletedUser

Hosť
na tom beta fore bolo písane že s návodom čo pridáva 250 pb to nemáš robiť viac hráčov to tak skúšalo bez úspechu
 

DeletedUser

Hosť
ono takéto veci je dobre ak chceš robiť sledovať fora tam sa to objavuje skôr ako na tw-db a ešte tam aj hráči píšu akým chybám sa treba vyvarovať
 

DeletedUser

Hosť
neviem ale keby som chcel si zatrolliť tak by som sem nenapísal a behal si s lupou na buffale ... ale tak podelím sa rád o info ... ja som skôr zvedavý čo bude ďalej
 

DeletedUser7779

Hosť
No, možno si prvý a možno aj nie ale aj tak ti gratulujem. :)
 

DeletedUser

Hosť
jj určite sa dakomu podarilo predo mnou :D ale tak som sa tešil a ďakujem cowboy
 
Hore