Mafia II

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
No tak ako ste si iste všimli 27. augusta výjde populárna hra od českých výrobcov ktorá bude mať český dabing...je to pokračovanie hry Mafia ...ked máte dobrý PC alebo notebook odporúčam kúpiť,stiahnuť ...
Oficiálny Web:
www.mafia2.cz

Oficiálny Trailer:
www.youtube.com/watch?v=gbp6qjUibtA
 

DeletedUser

Hosť
strašne super hra prešel som celú jednotku a tá bola fakt dobra a 2 to bude hra roku! tomu ver:howgh:
 

DeletedUser

Hosť
jednotku som prešiel asi dva krát pretože to bola super hra veľmi dobrá...dvojku vyrábali pomaly 4 roky takže sa máme na čo tešiť...český dabing...no nemám slov bude to super hra..

Už len si dokúpim ten 22 palcový monitor k tomu PC čo som skladal a budem mať zábavu na dva roky..:)
 

DeletedUser

Hosť
Tiež sa na to veľmi teším :)

Stále to odkladajú tak by to mala byť fakt pecka. Mafia I bola perfektná hra, tak dúfam že II nebude zaostávať:D
 

DeletedUser

Hosť
heh ja sa nastahujem ku kamošovi a tam to budeme drtit od rana do večera:D:D on ma super dobrý poskladaný počítač ale aj tak extrémna jazda je extrém hlavne to pancierove auto je cool:--)
 

DeletedUser

Hosť
heh ja sa nastahujem ku kamošovi a tam to budeme drtit od rana do večera:D:D on ma super dobrý poskladaný počítač ale aj tak extrémna jazda je extrém hlavne to pancierove auto je cool:--)

jj s tým môžeš jazdiť koľko chceš a fízli nič nezmôžu :D
 

DeletedUser

Hosť
nevadí :D ...pokim to s mojim netom stiahnem ta taký týždeň alebo 3 dni :D ..konečne a v tomto roku výjdu super hry ako :
Medal of honor
Call of duty black ops

Takže na mojom novom poskladanom PC to pôjde ako po masle budem gembleriť :D
 

DeletedUser

Hosť
27.. Presne na koniec prázdnin :--)

daj si dve kolečka okolo mesta uplne sa spot a uhrej a daj si niečo bublinkove a k tomu dva nanuky a s angínou si prázdniny predlžiš o približne 14 dní a u mojej doktorky som na angínu stáli pacient minulí školský rok som ju ma 3 x:D:D
 

DeletedUser3241

Hosť
v score pisali ze ma u nas vyjst az v septembri ...btw . bude to bomba (ale aj tak by som chcel radsej batlefield 2 :bad company)
 

DeletedUser

Hosť
nevie mi niekto povedat že vraj sa v mafii 2 budú striedat ročné obdobia neviete niečo o tom ??
 

DeletedUser

Hosť
no akurat mam 27 narodeniny asi viem co chcem ako darcek


ale k teme velmi sa tesim na 2
 

DeletedUser

Hosť
najlepšie je že už tam nebudú také šroty ale poriadne autá zo 60ich:--) rokoch
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore