Malá úprava

Čo vy na to


  • Celkový počet hlasujúcich
    30
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Nijak zvláštny nápad len taká malá úprava: keď sa v tých vyskakovacích oknách ukazujú pracovné body mohlo by tam ukazovať aj motiváciu.
Pre mňa by to bolo vítané vylepšenie pretože si dávam dosť záležať na motivácii a nemusel by som klikať na prácu čo by ušetrilo čas pri pomalejších pripojeniach.
 

DeletedUser

Hosť
jj to je dobrý nápad. Pri tých rýchlejších pripojeniach je to len o tom kto je ako lenivý, ale hráčom ktorí majú pomalšie by to pomohlo. :)
 

DeletedUser

Hosť
aj ja som za... a netreba, aby to bolo graficky, ale kludne staci, ked to bude len napisane, ako napr. plat alebo skusenosti...
 

DeletedUser3241

Hosť
urcite to pomoze lebo v skole nez nacita pracu tak si vypijem aj kavu :D ....urcite to pomoze hracom co hraju na slabsich kompoch s pomalym netom ako napr. v skole

btw. nabuduce daj vystizny napis
 

DeletedUser

Hosť
v skole mame HROZNE pomale PCs takze som pro :)
hrozne mi to seka...:grrr:
(raz som skoro rozbyl PC :D:D:D:D)
 

DeletedUser

Hosť
Nechapem o co ide :D

ide o to, ked das oznamenia, tak po novom update to je tak, ze nemusis otvarat tie oznamenia, ale staci, ked nato prejdes mysou a vybehne ti take male okienko, kde mas zakl. udaje o teh praci (zarobok, exp, nalezy, poranenie), no nieje tam motivacia...
 

DeletedUser

Hosť
Že by si v tom okienku videl aj motiváciu :)

prekillera.jpg


//no predbehli ste ma ;)
 

DeletedUser

Hosť
Tento navrh bol navrhnuty uz strasne davno na net fore, bohuzial nepresiel, resp. sa k tomu nikto nevyjadril.
 

DeletedUser

Hosť
Tak ale bolo to dávno. Keby to skúsil teraz, mohlo by sa to vyvinúť inak :)
 

DeletedUser

Hosť
Neviem neviem či by sa to ujalo možno by bolo treba aj nejaký obrázok ale ja niesom grafik a som rád že viem orezať fotku...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
ja nisom dobri grafik ale pokusim sa nieco vytvorit (aspon cez skicar :D:D:D xD)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore