Maličkost

Co by ste řekli na můj nápad

  • Supr nápad!

    Hlasy: 11 52,4%
  • Dobrý jen trochu změnit(uved proč)

    Hlasy: 3 14,3%
  • Nelíbý!(uved proč)

    Hlasy: 7 33,3%

  • Celkový počet hlasujúcich
    21
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser4172

Hosť
Jak sou ve městě budovi tak tam je budova k ničemu tak mě napadla taková maličkost , jeslise vám to nepáčí tak budte upřímný:Tak je tam funebrák volný místo a pak tak je taková budova tak mě napadlo jestli by to nemohl být městský salon kde by se mohli měnit věci,dělat aukce o věci abyla by tam zvláštní místnost pro radu a kdo by tam mohl by rozhodl zakladatel města heslem a tam by byl velkej chat...
Tak v salonu by bylo:
Místnost pro víměnu věcí-Neomezená
Místnost na aukce-Neomezená
Produktárna tam kup produkt prodej produkt-Neomezená
Místnost rady-Omezená
Dám brokovnici za 160kč ,dnes je 5.5.2010 aukce je do 5.7.12.30 2010 Maximum dní na aukci dát 3 dny aukce víc ne!! mín jo.Minimalně 3 hodiny.BLBOSTI!dáš brokovnici za 90 000kč nikdo si ji nekoupí propadá není vaše není nikoho zmizí!!!
Víměny fungují takto máš seznam muj seznam např. Poharik,loonia,narrutou dam lonnia nabýdnu šedou čepku vona za 1 hodinu nabýdne červene pončo dá bere ale její to ještě neni aš dam i ja ze beru tak to pujde hráčům....když to tam bude víc jak 15 dnů tak si to hráči beru spátky.jinak se děje že všechny neuložený peníze hráče který to dostal spátky propadj.Vrácení!někdo ti nabýdne plášt ty jamu kámen tak to je i u spravedlivích sázek může si vzít do 2 dnů svoji věc výměny spátky....

PS.ja bych řek že ve městě bude všechno Spravedliví...:D

screen01.jpg


Takže uš víte o jakou budovu se jedná:-D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
celkom dobrý nápad, ale predaj a kúpa produktov je blbosť, síce splním úlohy skôr ale aj skôr skončím hru keď budem kupovať produkty.
 

DeletedUser4172

Hosť
Taky bych řek:--):D:D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
nieje to zly napad, ale nieje uplne prepracovany... ako by fungovali tie aukcie? vymeny veci? atd.
 

DeletedUser2929

Hosť
Podľa mňa je to dobré, ale treba dopracovať - mám taký istý názor ako Jack Noface
 

DeletedUser4172

Hosť
Já vim že je to blbost nakupovat předměty ale chtěl sem aby byla legrace:D
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore