Mate frajera/ku ?

Mate frajera/ku ?


  • Celkový počet hlasujúcich
    101
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
prečo by mali :D , na každom fóre majú byť tí prísni, tí sprostý, tí agresívny,atď... a musia byť aj tí vtipní , tak sa hlásim medzi nimi:), nech je je tu aj troška FUNKY :p
 

DeletedUser

Hosť
no ja by som chcel už teraz :D ale nié zas každé 3 týždne inú ... iba tak :D

Lol teraz nejaku chces, lebo si nejaku este nemal. A az ked budes mat, potom zistis, ze radsej si mal pockat :D Baby dokazu fakt niekedy "spestrit" zivot, ci uz v dobrom (;)), alebo aj v zlom...
 

DeletedUser

Hosť
Lol teraz nejaku chces, lebo si nejaku este nemal. A az ked budes mat, potom zistis, ze radsej si mal pockat :D Baby dokazu fakt niekedy "spestrit" zivot, ci uz v dobrom (;)), alebo aj v zlom...

jj to viem ... mám 2 sestry :D to je na nevydržanie ... ale aj tak by som nejakú chcel ... ináč aké sa vám pačia ? :D mne EMO :D také pekné blondýnky :D
 

DeletedUser

Hosť
jj to viem ... mám 2 sestry :D to je na nevydržanie ... ale aj tak by som nejakú chcel ... ináč aké sa vám pačia ? :D mne EMO :D také pekné blondýnky :D

EMO? :D , na hlave to má metlu, pri fotení vyšpúli pery a tvári sa ako pri prvom orgazme..., reči to ma jak koza bobkov ... :) to skôr nejaké milé, slušné dievčatá, na farbe vlasov nezáleží ale dnes také dievča je fakt UNIKÁT...
 

DeletedUser

Hosť
EMO? :D , na hlave to má metlu, pri fotení vyšpúli pery a tvári sa ako pri prvom orgazme..., reči to ma jak koza bobkov ... :) to skôr nejaké milé, slušné dievčatá, na farbe vlasov nezáleží ale dnes také dievča je fakt UNIKÁT...

nó , čiastočne máš pravdu :D ale záleží od povahy , a každému sa páčia iné :D takže tak ...
 

DeletedUser

Hosť
EMO? :D , na hlave to má metlu, pri fotení vyšpúli pery a tvári sa ako pri prvom orgazme..., reči to ma jak koza bobkov ... :) to skôr nejaké milé, slušné dievčatá, na farbe vlasov nezáleží ale dnes také dievča je fakt UNIKÁT...

Moje slova, chcel by som nejaku peknu a inteligentnu, ale dnes to akosi neide dokopy... Bud tupa modelka alebo skareda jednotkarka :) A u chlapcov detto aby sa nepovedalo, ze som vysadeny len na muzov :D

A pacia sa mi take chudsie dievcata, farba vlasov nezalezi, ale musi mat pekny usmev aby som si ju vsimol :D
 

DeletedUser3950

Hosť
No ja dievča nemám...a asi ani nebudem mať, aspoň nie tú, ktorá sa mi páči...
 

DeletedUser

Hosť
Ja nemôžem hlasovať, mám viacero žien :D, keby som za jednu hlasoval ako za manželku alebo frajerku, tak od tej druhej by som dostal po ....:Oo
 

DeletedUser3753

Hosť
Zoznamku si spravte v Bare, ok? ;)

btw: Ice nemôžeš si všetky baby vodiť na west fórum :p
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
lol :D , ale mohla si nechať ten prispevok od Uncle Sama ... aby vedia videli rozdiel medzi Emo a Gothic :D Gothičky sú biele ako stena , tmavovlasé a chodia v čiernom , zatiaľ čo Emo sú také ... normálne , väčšinou blondýnky a tiež chodia v čiernom :D ale nie ako Gothic , oni väčšinou sukne nosia , a vysoké Kanady ...
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore