Matejko95

Páči sa vám tento príbeh???

  • Áno

    Hlasy: 4 19,0%
  • Áno, ale niečo tomu chýba

    Hlasy: 8 38,1%
  • Nie

    Hlasy: 9 42,9%

  • Celkový počet hlasujúcich
    21
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser159

Hosť
Príbeh od Matejko95
Vojde chapík:heh: do baru a pýta si od Barmana izbu v Hoteli.
Barman mu povie: "Všetky izby v hoteli sú obsadené ale môžem ťa nechať spať u šerifa v cele"
Chlapík odpovedá: "Dobre, tu máte 10$" a pobral sa do cely.
V cele si ľahol spať a zaspal, o polnoci počul vonku výstreli a tak sa tam išiel pozrieť. Vykukol spoza dverí a vidí zlého banditu:bandit:. Vráti sa naspäť zoberie svoj Precízny šesťranný kolt a vyjde von. Chlapík sa pýta banditu: "Čo tu robís?" bandita mu odpovedá: "Kto si? A čo sa do toho pletieš?" chlapík odpovedá: "Som duelant tohoto mesta a pletiem sa do toho lebo si napadol ľudí v mojom meste." Bandita mu hovorí: "Urobíme to takto vyzývam ťa na duel a kto prehraje odíde navždy z tohoto mesta súhlasíš?" chlapík odpovedá: "Súhlasím. Kedy bude ten duel?" bandita odpovedá: "Zajtra, zajtra o polnoci"
chlapík mu na to hovorí "Súhlasím takže zajtra o polnoci." Bandita odišiel z mesta a chlapík sa pobral spať.

Na ďalší deň v noci:
Chlapík hovorí barmanovi: "Už je 23:57 a stále tu nieje možno sa zľakol a už ho nikdy neuvidíme"
O dve minúty:
Prišiel bandita a pýta sa: "Tak čo si pripravený alebo nie" chlapík mu odpovedá: "Ja som pripravený môžeme začať"

Duel :)bang:) sa začal.
Na konci duelu bandita hovorí: "Porazil si ma" Hneď ako to dopovedal zomrel.
Chlapík vyhral ale tiež skoro zomrel a preto že vyhral a bandita zomrel sa o Chlapíka starali všetci občania mesta.

O týždeň:
Zakladateľ mesta hovorí chlapíkovi: "Oslobodil si naše mesto od toho Banditu a za to dostávaš Zlatý kľúč od mesta"

Koniec

Poznámky:
Barman - Matus 2
Chlapík - Mato96
Bandita - Elae
Zakladateľ mesta - Matejko95
Mesto - Kosice




To je to najlepšie čo ma napadlo
 
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore