Medajle

Páči sa vám to


  • Celkový počet hlasujúcich
    37
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
V rebríčku by sa pri postavu pridala nova kolonka medajle kde by si si vedal vybrať akú medajlu ten hrač má alebo či ju ma


uvediem priklad
pozeram si hracov top 15 sky a chcem vediet ktory je milopvnyk pribeh tak vyberiem milovnik pribehu stalčim enter
 

DeletedUser

Hosť
Nechcem ti do toho kecat ale ake by bolo prakticke vyuzitie?
 

DeletedUser

Hosť
ked pracujem tak nemam co robit tak pozeram rebricek a takto by mi to dost ulachcilo prac nemusel by som klikat na kazdu postavu zvlast aspon ja osobne
 

DeletedUser

Hosť
Medailu Milovník príbehu má veľa hráčov, tak podľa čoho by sa tých 15 hráčov dávalo do top 15? Druhí by mohli žiarliť preto, lebo tam nie sú aj napriek tomu, že majú tiež tú medailu.

Nesúhlasím.
 

DeletedUser

Hosť
Neviem či by to bolo dobré, to ti robí taký problém kliknúť na toho hráča?
 

DeletedUser

Hosť
aj za mna nie... a prvych 15 uz urcite milovnik pribehu ma... :)
 

DeletedUser

Hosť
Myslíš niečo ako máš v Rebríčku schopnosti ? Vyberieš si medailu a hľadáš ??
A vysvetlíš mi načo to bude dobre ?? Keď už, tak by som tam dal niečo také, kto má najviac medajli :)
 

DeletedUser

Hosť
Myslíš niečo ako máš v Rebríčku schopnosti ? Vyberieš si medailu a hľadáš ??
A vysvetlíš mi načo to bude dobre ?? Keď už, tak by som tam dal niečo také, kto má najviac medajli :)

Jj, jedine s tým by som súhlasil. Myslím, že toto je nanič.
 

DeletedUser198

Hosť
dal som áno aj keď vyuzitie to asi nemá žiadne,ale aj mňa by zaujímalo,koľko má daný hráč počet medajlí nie kliknut mu na prfosil a rozbalovat a pocitat kolko ich ma :D :eezmurk: poprípade by mohol mať číslo,kolko ma medaili napísane pod
miestom cize?
Miesto:189
pocet medailí:6
to by bolo lepsie a nie pchat to do rebricku ale no je to dobry aj ked neprakticky napad
 

DeletedUser1850

Hosť
Tá top15 by sa mohla vyberať podľa toho kto mal tú medailu skôr, ináč nevidím žiadny zmysel.

Myslíš niečo ako máš v Rebríčku schopnosti ? Vyberieš si medailu a hľadáš ??
A vysvetlíš mi načo to bude dobre ?? Keď už, tak by som tam dal niečo také, kto má najviac medajli :)

Tak s tým by som aj ja súhlasil :)
 

DeletedUser

Hosť
Povecte mi čo stoho budeme mať?? za mňa nie...to ako keby ste všetký schopnosťi odomkli a bi ste si pozreli autoaticky bi ste sa pripravily na hráča a máte 100% víhru lebo wiete aké ma schopnosťi!!! dobrá howadina!!
 

DeletedUser2145

Hosť
veď ide práve o to zabíjať čas klikaním a nie len tak jednoducho aby si ho mal este vela je to dopletene:grrr::grrr::grrr::p:p:p:eezmurk::eezmurk::sibko::sibko::sibko::howgh::howgh::howgh::Oo_Oo_Oo:)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore