"mensie zbrane"

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser5060

Hosť
Zdravim mam taky napad či by sa do hry nemohli pridat "svietacie zbrane na nizsie leveli :) , vela ludi sa ma pytalo ze su aj take aj take zbrane tak som to dal tu mohli by bit pridane zbrane ako napriklad: Ježišov granit
Džbán panny Márie
Judášov kameň

(Nic proti cirkvi)

a dalsie zbrane ak by mal niekto napad na dalsie prosim sem ale grafiku som skusal no nijak raz mi to neslo



PS! Hladal som tuto temu ale nic som nenasiel.... ak by bola .... tak prepacte za spam:Na púšti
 

DeletedUser

Hosť
Rehooooooot:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Podobnú trapošinu som dlho nečítal:D:D:D:D:D
Veď si kúp precízny prak a máš to:p
 

DeletedUser4451

Hosť
Mne sa ten nápad páči, prečo nie :D
Ale dal by som názvy skôr: Šuter z Angelf1rovho domu (...na Minecrafte) & Rozbitá fľaša od hruškovice (...ktorú Angelf1re v piatok večer stiahol) :D
 

DeletedUser5060

Hosť
akoze mi ten prak je na vies co ked ho predam za malo a este ma poskodenie jak "---"
 

DeletedUser

Hosť
na malom lvl máš hp malé a teda s dobrými zbraňami by bola sama kóma a to hlavne u stavbároch a dobrodruhoch... určite nie
 

DeletedUser

Hosť
LOOOOL chlapče ty si si dal koľko jointov?:D
Nič proti tebe, ale toto je strašná hovadina. To by už mohlo byť frankensteinova päsť :D:D
 

DeletedUser

Hosť
ty kks... :D :D :D nemôžem si pomôcť, ale musím použiť patentovaný winyho výrok: ty čo si šňupal, kakauko??? :D :D :D

jednoducho, toto ti nikdy neprejde...ale ďakujem za pobavenie
 

DeletedUser

Hosť
no... rehotal som sa 3 hodiny z tych nazvov, ale nikdy to neprejde, pretoze: nazvy tych zbrani su podla ludi, ktory naozaj boli... (myslim, ze suviseli s westernom) a na nizsich leveloch by ich aj tak nikto neziskal...
 

DeletedUser4451

Hosť
sak ale past olda shaterhanda by mohla byt :D
alebo nieco s winetuom xD
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore