Mestá

DeletedUser3241

Hosť
Ktoré mestá zo starých svetov sa založia aj tu ?? Obyčajne už mesiac pred založením mesta sa robia reklamy ale teraz tu niesu žiadne .. Ako si mám vybrať ? :D
 

DeletedUser

Hosť
Tož akosi sa nám do toho hráči nehrnú.

Treba pekne poprosiť nášho admina na založenie témy z ponukov.

PS: rozmýšlam že Corbin Creek založím aj v Califonii
 

DeletedUser3241

Hosť
Ok napíšem Linteovi nech to založí.

Práve to ma prekvapuje že samotní hráči sa do toho nehrnú. Nevadí, akonáhle sa založí téma tak tam bude ponúk habadej.

Rozmýšlam že by som si založil svoje mesto ale asi by som tam nevedel zhromaždiť dosť hráčov aby to malo zmysel.
 

DeletedUser6501

Hosť
Ok napíšem Linteovi nech to založí.

Práve to ma prekvapuje že samotní hráči sa do toho nehrnú. Nevadí, akonáhle sa založí téma tak tam bude ponúk habadej.

Rozmýšlam že by som si založil svoje mesto ale asi by som tam nevedel zhromaždiť dosť hráčov aby to malo zmysel.

neboj sa :D ja by som k tebe prišiel :D
 

DeletedUser3241

Hosť
Diki :D Mal som ale na mysli také mesto dobrodruhov, neutrálne voči ostatným alianciám. Pre ludí zameraných na úlohy a achievmenty kde by sa dalo zohnat vzdy potrebne produkty.
 

DeletedUser

Hosť
Potom dajte vedieť o bojových mestách, keď začnú boje tak sa pripojím do nejakého z týchto miest a začnem kariéru tanka aj tam, ale neviem či na nový svet pôjdem.
Tak sa potom ozvite.
 

DeletedUser

Hosť
To mesto dobrodruhov sa mi pozdáva, dobrá voľba. :) Vážne schvaľujem a ak sa zúčastním tohto sveta, čo by som rád, tak budem najskôr dobrodruh a do takéhoto mesta by som veru šiel. :)
 

DeletedUser3241

Hosť
To mesto dobrodruhov sa mi pozdáva, dobrá voľba. :) Vážne schvaľujem a ak sa zúčastním tohto sveta, čo by som rád, tak budem najskôr dobrodruh a do takéhoto mesta by som veru šiel. :)

Som rád že aspoň niekto :D

Skúsim napísať na fóra v mestách n našej ali a keď zoženiem aspoň 15 ľudí tak sa do toho dám.
 

DeletedUser7444

Hosť
Ja sa chcem na novom svete vydať cestou duelanta ktorý bude užitočný aj na bojoch, takže ak by ma niekto potom potreboval tak "telegram" :D
:pif paf
 

DeletedUser4506

Hosť
Beast ak toto tvoje spomínané mesto vytvoríš tak kludne môžeš so mnou počítať :)
 

DeletedUser

Hosť
jasi založim mestečko z menom Makak, a nikoho tam nepustíím" hahaha" :D
 
Hore