Mesto - nová grafika

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

DeletedUser

Hosť
Pokiaľ tam má byť možnosť určovania si polohy budov, tak to beriem ako vítanú zmenu na oživenie hry a nemusí to byť dokonalé (tá grafika):)

A zároveň je priestor na nové budovy napr. BASA
kam by sme dávali neposlušných hráčov (ban na určitú dobu od zakladateľa):D keď nedodržujú pravidlá mesta
ak ho len vyhodíme z mesta nájde si iné :)


ale potom by to kazdy len vyuzival...
 

DeletedUser

Hosť
podľa mňa to nieje zlé... chce to ešte doladiť - som zvedavý na konečnú version
 

DeletedUser

Hosť
Keď to bude na bete tak za mesiac :D
Ale ono to je ešte len ako návrh takže.......
 

DeletedUser4009

Hosť
pekne..dufam ze to bude mat aj dake moznosti nie len prehadzovnie domov..no skor by som uz uvital nove uolohy
 

DeletedUser

Hosť
skor bi som bral dake nove zbrane a oblecko a hlavne kone ... ale inak pekne spravene :)
 

DeletedUser3950

Hosť
Neviem prečo, ale to pozadie mi pripadá ako z jednej hry, volala sa tuším ZOO Tycoon a tam si si robil ZOO a podobné pozadie tam bolo :D
 

DeletedUser

Hosť
podla mna to nevyzerá ako pravé mesto na západe, lebo sak budovy sú rozhádzané( ako može byt pošta na jednom konci mesta a radnica na druhom, ved radnica je vydy v strede mesta) :( neviem no maly by sa poyriet na skutočne mesto a potom to spravit a hlavne pridat viac budov:pánko
 

DeletedUser

Hosť
mne to tiež nepripadá ako mestá na západe tie boli vačšinou jedna dlhá ulica
a budovy oproti sebe a viac by mi tam pasovalo také puštne prašné prostredie príliš vela zelene tá grafika tieže nevypadá príliš pekne. Dufam že sa to nezavedie na staré svety :grrr:
 

DeletedUser3241

Hosť
samozrejme ze keby to aj bolo tak to na starych nebude ... bolo by s tym prilis vela roboty ...
 
Hore