Minimapa skvalitnenie

Páči sa vám tento nápad?


  • Celkový počet hlasujúcich
    68

DeletedUser

Hosť
Zdravím spoluhráčov,
keďže je množstvo produktov od remeselníkov, prípadne hráči dosť často obchodujú s rôznym tovarom, navrhujem či by sa do minimapy sveta.. tak ako svieti moja pozícia žltou bodkou a moje mesto modrou, nedalo pridať farebné bodky, ktoré budú ukazovať kde si mám vyzdvihnúť tovar, prípadne ak je niekto dobrodruh a predáva v rôznych mestách aj financie za predaný tovar. Pomocou tých bodiek, by sa uľahčilo plánovanie pri ich vyberaní.
Ďakujem za názor
 

DeletedUser

Hosť
Je to pekný nápad, efekt by to aj malo, ale pochybujem, že v Nemecku by takáto prkotina prešla.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Anketu som vám pridal. Nápad je fajn a určite by veľa ľudom uľahčil život. Sám občas lietam po mape a vyzdvihujem veci s trhov. Hlavne ak si spomeniem že som niečo niekde zabudol po boji vyzdvihnúť.

//to epko: Neboj nemci sa zaoberajú aj takými to prkotinami. Nie vždy sa niektorý nápad do hry dostane ale veľa s toho čo hráči navrhnú sa v nejakej obdobe už do hry dostalo.
 

DeletedUser

Hosť
Pre obchodníkov veľmi výhodoná vec, s týmto návrhom súhlasím! :pánko
 

DeletedUser

Hosť
Takýto nápad sme tu už dlho nemali.Hovorím, 2.najlepší nápad od začiatku westu (alebo aspoň od updato 1.25).1. je Petee-ova železnica(aspoň myslím)
 

DeletedUser7574

Hosť
Dobrý nápad. Ja som minule rozmýšľal o niečom podobnom. Minimapa by sa ukázala už v ponuke trhu po prejdení myškou nad vzdialenosť. Ale tá naozaj mini, ktorá je vľavo dole pri tej už spomínanej minimape (snáď viete). Ale nápad nechcem kradnúť... :)

ja som to myslel nejak takto:
n48xs47pyxbryzse89s2g3t2dwr7pjf7.png

PS: s grafikou nerobím, preto to vyzerá tak ako to vyzerá. :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

Deleted User - 4

Hosť
Jednoznačne dobrý nápad, (to od TonoKS sa mi páči viac) odkazuje náčelník Neniočom :howgh:
 

DeletedUser

Hosť
obidva nápady sú super, neskutočne by to pomohlo...

keď chodím vyberať veľa vecí, tak 10 minút preklikávam kde sú mestá, aby som nebehala zo strany na stranu a stanovila nejakú optimálnu cestu...takto by to trvalo minútku...
 

DeletedUser

Hosť
konečne po niakej dobe je dobrý nápad :) toto aj dosť na trhu chýbalo ;)
 

DeletedUser

Hosť
A potom to nezabudnite dať na betu
PS:tá grafika je dobrá
 

DeletedUser

Hosť
Dobrý nápad ale načo sa bude hráč pozerať na mapku keď stačí mu kliknúť na trh-predajné alebo drážobné ponuky - čas ktorý tam vidí (objaví sa mu mesto )- a už si len zadá smer do toho mesta !
 

DeletedUser7574

Hosť
Dobrý nápad ale načo sa bude hráč pozerať na mapku keď stačí mu kliknúť na trh-predajné alebo drážobné ponuky - čas ktorý tam vidí (objaví sa mu mesto )- a už si len zadá smer do toho mesta !

Lebo tam môžu byť 4 rôzne predmety na vyzdvihnutie, všetky s časom 1 hodina, ale každý na inej svetovej strane. A to hodina je ešte dobrý čas.
 
viete co mne najviac chyba na trhovisku?
Ze ked si z niakeho mesta na trhu vyzdvihnem predmet a odidem prec,neskor zistim : (dajme za 1h) ze som zas kupil niaky produkt a z toho isteho mesta.

Preto uvazujem o navrhu,či bi sa nedalo pridať niake tlačidlo o tom, co sa v danom meste momentalne nachadza na trhu.Co myslite?
 

DeletedUser4891

Hosť
Dobrý nápad ale načo sa bude hráč pozerať na mapku keď stačí mu kliknúť na trh-predajné alebo drážobné ponuky - čas ktorý tam vidí (objaví sa mu mesto )- a už si len zadá smer do toho mesta !

Môže sa stať napríklad to že tam máš dva predmety a jeden je vo vzdialenosti 60 minút a druhý vo vzdialenosti 65min. Dôjdeš ku prvému a zistíš že teraz je ten druhý vo vzdialenosti 125 minút (mesto je na opačnej strane). Toto bol príklad samozrejme keď tam máš veľa predmetov po celej mape tak sa snažíš urobiť čo najefektívnejšiu cestu, a tá mapka by tomu veľmi pomohla. Problém cestujúceho obchodníka je snáď všade :D
 
ide mi hlavne o to, aby sme nemuseli kupovat v 5 mestach ked to je v jednom a ani o tom nevies.
ved pri tych mnozstvach produktov a hlavne hracov pri produktoch ktorych je enormne vela na niektorych svetoch.

ja viem ze ked kliknes na dlzku trasy tak priblizne vidis ze su v jednom meste,
ale ked kupujes iny predmet a od ineho hraca z toho mesta tak ani nevies ze to
je rovnake mesto.
stalo sa mi to uz dost krat ,ze som sa vracal viackrat do jedneho mesta,ale produkty boli od viacerych hracov
 
Hore