Minimapa skvalitnenie

Páči sa vám tento nápad?


  • Celkový počet hlasujúcich
    68

DeletedUser5708

Hosť
Neviem kto to tu napísal ale idem to ešte raz aj ja. Načo? Načo? Veď klikneš v trhu na prepravný čas do toho mesta, objavý sa ti mesto napríklad Minas Tirith a dáš iba bay si tam išla.. Určite nie. Veď od toho sú tam tie prepravné časy!
 

DeletedUser

Hosť
nechapes zadas cestu do mesta A ides tam 2 hodiny potom hned zadas trasu do mestaC a ukaze ti kolko tam ides z mesta A:odJackNoface:
 

DeletedUser6548

Hosť
ale keby vsetci tak uvazovali jak ty ta by 3/4 moznosti v hre neboli
 

DeletedUser

Hosť
Teším sa, že sa tento nápad, alebo niečo podobné páči:--)
Ja zatiaľ zbieram tovar tak, že si vždy otovrím mesto a pozriem kde leží, aby som vedela ktorým smerom sa vyberiem. Dá sa to síce, ale je to pracné a umiestnenie na dákej minimapke by som osobne veľmi prijala, lebo akosi mám vždy málo času a cestovaním ho chcem zabiť čo najmenej;)
ps: ten nápad že by sa dali filtrovať mestá čo v nich ponúkajú sa mi tiež veľmi páči.. niekedy zaplatím radšej viac ako cestovať na koniec mapy:D
 

DeletedUser3950

Hosť
Geniálny nápad :). Ale nech sú peniaze apredmety farebne odlíšené!
 

DeletedUser3950

Hosť
Tak to je skvelé, ak existuje takýto script, no možno by bolo v niektorých prípadoch epšie, ak by to bola priamo funkcia hry...napr. keď si niekde na návšteve, prezrieš si tam West no a bez scriptov sa mnoho vecí robí ťažšie...ale naopak v niektorých je script lepší ako herná funkcia(aspoň podľa mňa bol script na hromadný predaj natrhu v niečom lepší ;))
 

DeletedUser

Hosť
Vďaka. :) Mimochodom, môj script mal v novej verzii dokončenú aj podobnú minimapu (podľa môjho názoru ešte praktickejšiu než u darkyndyho scriptu), avšak po zhliadnutí zmien v 1.34 na bete som sa rozhodol to nevypustiť. Trochu škoda...

Iste by mať to v hre bolo najlepšie... Ale mnoho dnešných vynikajúcich hier (napríklad MineCraft) zakladá veľkú časť svojej obľúbenosti práve na tom, že si ju hráči môžu sami vylepšiť a prispôsobiť svojej chuti rôznymi pluginmi. Programátori samotnej hry totiž nemajú šancu vychrliť toľko nových funkcií a zlepšení, koľko dokáže vyrobiť hoci i len malé percento fanúšikov skúsených v programovaní... Tak sa hra dokonca zlepšuje úmerne k tomu, ako rastie jej komunita.
Čo sa týka toho, keď je človek na návšteve, dá sa použiť napríklad Portable verzia prehliadača uložená na USB-čku/mobile.
 

DeletedUser3950

Hosť
Jedno Ti musíme uznať, máš pravdu v tom, že niektoré veci môžu byť ako scripty...vlastne keď takéto "drobnosti" vyriešia hráči, ušetria makačku vývojárom :D. No a tým posledným odesekom si zmiatol všetky moje námietky :D. O takom dačom som ešte nepočul, ale pozriem si to :D.
 
Hore