+ motivácia navyše

Súhlasíte s mojím návrhom?


  • Celkový počet hlasujúcich
    35
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Dostal som nápad, viem je trochu blbý ale aspoň.
Že za každú novú úroveň by sa doplnila na každej práci + 2% motivácia.
Ale myslím to tak že 1. úroveň 100 2. ur. 102...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1359

Hosť
na 99 úrovni by si chcel mať 595% motiváciu??? (ak sa matematicky mýlim, opravte ma :D)
 

DeletedUser

Hosť
podľa mňa by bolo oveľa lepšia ak by sa ti doplnila motivácia o 2% hore - napr. ak máš 2% tak sa ti doplní na 4%, ak máš 90% tak na 92% atď...
 

DeletedUser1359

Hosť
Myslím, že by to nemalo nejaký význam. Predstav si, že by si bol postava v TW. Keby si dal level vyššie, tak by sa ti motivácia asi ťažko zvýšila. Skôr by sa mohol spraviť random, že pri lvli by sa motivácia zdvihla len u niektorých prác a o niekoľko málo percent.
 

DeletedUser

Hosť
Originálny a dobrý nápad. Súhlasím.

bolo by tomu tak aj v dueloch?
 

DeletedUser

Hosť
Celkom dobrý nápad, ale logickejšie by bolo keby sa doplnila keď nemáš 100%
98%-100
100%-nič
 

DeletedUser198

Hosť
+2 ved to je ako z dôb pred 89 nič v zlom,ale 100% je vlaszne maximum a si predstava že by si mal 140% omg věd to je jake nelogicke :D
sory,ale nie za mna ale ked my to vysvetlite lepsie ze sa doplni automaticky na 100% aj napr zo 60% ked prekorcis uroven tak dam Ano tak ako to s tim je? lebo s toho co ste popisali sa neda vysomarit
ps:dufam ze som ten napad ponal spravne:Oo
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1359

Hosť
+2 ved to je ako z dôb pred 89 nič v zlom,ale 100% je vlaszne maximum a si predstava že by si mal 140% omg věd to je jake nelogicke :D
sory,ale nie za mna ale ked my to vysvetlite lepsie ze sa doplni automaticky na 100% aj napr zo 60% ked prekorcis uroven tak dam Ano tak ako to s tim je? lebo s toho co ste popisali sa neda vysomarit
ps:dufam ze som ten napad ponal spravne:Oo

ono tu ide o to, na úrovni 1 by si mal maximálne 100% motiváciu. Potom by sa maximum motivácie zvyšovalo každou úrovňou.
 

DeletedUser

Hosť
No ja neviem, zas zmením že keď prekročím úroveň tak sa mi doplní na max. motiváciu čo môžem mať.
 

DeletedUser

Hosť
Za mě ne.
Jak tady Winy zmínil,100% je logicky maximum a taky mi to strašně připomělo komunisty... :--)
Po level up jakože teoreticky dobře,ale je to zbytečné...
:eezmurk:
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore