Moznost nastavit cas pri pracach

ste za moznost volit si cas pri pracach?

  • ano

    Hlasy: 58 73,4%
  • nie

    Hlasy: 21 26,6%

  • Celkový počet hlasujúcich
    79
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
sta za to aby sa znovu dal nastavit cas pri pracach ako predtym?

moze tam aj tie 2min
ale aj 15min
30min
1hod
 

DeletedUser7779

Hosť
Vynikajúci nápad, ale keby toto niekto "položil pred nos" Innu, tak Inno by to neschválilo. Už to tu odznelo, ako len sa spustila verzia 2.0, tak Inno chcelo od hráčov, aby sa viac venovali The West, a preto zmenili časy prác. Ale keby to raz prešlo, tak budem veľmi rád. :)
 

DeletedUser

Hosť
Násilým vynútením pobytu na weste si inno nepomôže, skôr odradí hráčov.
 

DeletedUser4623

Hosť
nápad je dobrý .... zahlasoval som za možnosť áno ale neprejde to
 

DeletedUser

Hosť
trochu optimizmu chlapci :)
ked nas bude vela, mozno to prejde, alebo to aspon trochu upravia naspat. Ved tu hru robia pre nas hracov, ak bude vela hracov nespokojnych, snad sa na to pozru :)
 

DeletedUser

Hosť
Majú 3 štádia testovania - privátny server, beta pre vyvolených a verejná beta. A ver mi, že s prácami nebol spokojný nikto....ako ich zmenili aspoň trochu na starý systém? Nijako.
Takže nejaký nápad z nášho fóra tomu isto nepomôže :)

(ale hlasoval som za áno, keďže s tým tiež súhlasím)
 
Tie práce ma dosť štvú. Napríklad vykrádanie hrobov je nastavené na 5 minút! Za dve hodiny som bol na nulovej motivácii, nenašiel som absolútne nič. Pri týchto krátkych prácach je aj mizivá šanca na nájdenie produktu a nech odomňa nečakajú, že budem na weste stále, aby som si mohol klikať 5 minútové práce.
 

DeletedUser4222

Hosť
Nech sa INNO nehneva ale je to velmi zle.nikdo nema rad tento system prac :howgh:
 

DeletedUser

Hosť
Musíme si zvyknúť, čo iné zostáva. Aj keď by ma zaujímalo čo zmenou času chcelo Inno dosiahnuť.
 

DeletedUser9267

Hosť
velmi

ja som nespokojný s tím a velmi lebo takto tu musím byť celí den pri tom a ja na to nemám čas :grrr: :grrr: :grrr:
 

DeletedUser

Hosť
keby aspon upravili pokles motivacie pri praci v pomere k casu ktory ma praca nastaveny, je rozdiel prist o 5 percent motivacie pri minutovej praci ako pri dvojhodinovej, a navyse ked sa motivacia zvysi o polnoci len o 25 percent a nie o 100, tie fixne casy by som aj prezil ale priblble zbieranie cukru ktore mozem robit tak pol hodinu a najdem maximalne 1 kus pri praci a to nie vzdy ked potrebujem na remeslo 7 kusov na predmet a okrem toho dalsie 4 veci, sa vyprdnem na cely west
 

DeletedUser4451

Hosť
Nove casy su v pohode, je to zaujimavejsie a pre mna prijemnejsie pri hladani produktov, najdem ich 5x viac ako na starom update teda tie co potrebujem a ta motivacia no.. co uz :)
 

DeletedUser

Hosť
jednoznačne nie :D tieto časy mi vyhovujú úplne najviac, som tu plním úlohy, a práce, ktoré trvajú krátko, idem preč zadám 2hodinovky :)

// k motivácii, zoberte si to tak, každú prácu teoreticky môžete robiť 5x za deň a na druhý deň máte znova full motiváciu, to sa vtedy nedalo :) takže tak
 

DeletedUser

Hosť
Musíme si zvyknúť, čo iné zostáva. Aj keď by ma zaujímalo čo zmenou času chcelo Inno dosiahnuť.


No co chceli dosiahnut aby sme si kupovali nugety aspon ja to tak vidim , lebo neviem kto sedi cely cas pri PC a tuka zadania , ved to tak bije do oci ze az.
 

DeletedUser6016

Hosť
Prejde to pokiaľ:

1.Si objednáš autobus do Hamburgu.
2. Najmeš si +/- 4 Gorily po krk ozbrojené.
3. Nájdeš si kanceláriu Inno.
4. Objednaj si obhajcu.

Tak veľa štastia, inak nápad dobrý.:neisty:
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore