Nákup predmetov

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Rád by som podal návrh že ak prídu nové bonusy s nuggetamy tak aby sa k nim mohlo pridať aj toto alebo len niekde odskúšať.
Za určitý počet nuggetov si bude môcť hráč kúpiť predmet v meste v ktorom neni za rovnakú cenu ako keby tam bol (počet nuggetov by bol určený)
Bolo by to výhodné pre INNO :D
Dobre by zarobili. Aj tak tipujem že mi to zrušíte ale za pokus to stojí napísať to sem :)
 

DeletedUser3241

Hosť
ani omylom !!!!!uz tieto premia su na **** (* si domyslite) ....
 

DeletedUser

Hosť
s tým zásadne nesúhlasím všetko by ste chceli na nugety
 

DeletedUser

Hosť
určite nie potom mesta stratia trochu význam potom už hráči nebudú chodit do mesta za nákupom neviem načo to tu dávaš aj tak to neprejde.:grrr:
 

DeletedUser

Hosť
to bi sa potom mohlo to vilepšenie volať Načo mesto. takže blbodť
 

DeletedUser

Hosť
Keby si dal aspon anketu aby ti to možno prešlo ale nugety sa dajú viužit aj lepšie než ako nakupovanie vecí na to je taka papierová vec volá sa dolár
a tá hodina čo počkáš na pozvánku ta nezabije neviem jak ostatný ale za nákup tie nugety nestoja:howgh::howgh::howgh::howgh::howgh:
 

DeletedUser4172

Hosť
NIE HROZNÝ NÁPAD ANI JÁ NESŮHLASÍM!!!:grrr::grrr::grrr:
 

DeletedUser

Hosť
aj za mna nie... myslim si, ze zvyhodnenie hracov s premiom je uz dost velke...
 

DeletedUser

Hosť
Tiež som proti. To by sa west zasa priblížil o hodný kus k iným nemenovaným hrám ako gl____us atď.
 

DeletedUser1850

Hosť
Aj ja som proti. K tým prémiam čo majú dojsť sa už velmi vystihujúco vyjadril BE4S7. Celá hra by potom bola len a len o nuggetoch, žiadna komunikácia, nič! :ociza:
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore