Nápady na nové predmety

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser5060

Hosť
podla mna tiez nie , ale vravim ,posunul by som to, len nech to trosku prepracuje
 

DeletedUser

Hosť
A uroven 40 :/ dal by som to tak,ze toto by mohli mat len generali nie?Lebo je to take specialne,a dynamity po 1 kuse by mali slobodnici,kapitani atd.
 

DeletedUser

Hosť
Nazdar,:howgh:, dostal som taký malý nápad na zbraň do ľavej ruky:
(obrázok neni nič moc, len tak približne)
Horiaci dynamit
25ksv0o.jpg

95-400 Poškodenie
Nákupná cena: 2000$
Predajná cena: 1000$

Požiadavky:
-Úroveň 40

prepána dmg je vyšší než pri puške na sloni a puška na slony je pritom tajná zbran ale inač pekné dal by som menší dmg :--)
 

Deleted User - 185438

Hosť
prepána dmg je vyšší než pri puške na sloni a puška na slony je pritom tajná zbran ale inač pekné dal by som menší dmg :--)
Ale to je starý návrh, o stranu skôr je tento môj príspevok, je to bedňa dynamitu, ale máš pravdu to poškodenie je moc vysoké, tak som to znížil, tu:
Normálny dynamit ako produkt stojí len 80$, a to poškodenie- myslíš že by si prežil keby ti niekto pod nohy hodil dynamit?

Spravím k tomu lepšiu grafiku, bude to "Bedňa dynamitu", a zvýšim cenu.
//////////////////////////////////////
EDIT: Už som to spravil:

Bedňa dynamitu
bgwyki.jpg

95-280 Poškodenie
Nákupná cena: 6000$
Predajná cena: 3000$

Požiadavky:
-Úroveň 50
 

DeletedUser

Hosť
oštep

Vymislel som novú zbran ... v the west som ešte zatial nevidel žiadny oštep..

oštep by sa nedal kúpiť v obchode viedla by k nemu tajná úloha ako ku zlatému koltu (šable,puške)

1.krok
v sobotu medzi 16:00-22:00

2 hodiny Robiť prácu Stavať zavlažovacie zariadenie.

Najdete hrdzavý hrot oštepu

keltsky-ostep-ii_2.jpg


Kopal si a zrazu si narazil na niečo tvrdé mysliš si že je to kamen ale ked to zdvihneš uvidíš že je to starý hrot oštepu.

2.krok

ked je už hrot váš v salone u henryho dostanete úlohu.

Odovzdáte henrymu hrot a on ho u kováča vyostrí.

Henry vám za 200 dolárov vráti už ostrí hrot.

3.krok

2 hodiny Robiť prácu rubať stromy.
kde nájdete palicu

palica_soft.jpg


4.krok

Ked už máte palicu a aj ostrý hrot v salone sa vám u šerifa zjaví úloha.

dáte mu palicu , hrot a 500 dolárov stým aby vám jeden jeho známy zhotovil kvalitný oštep (šerif sa sám ponúkol)

Po splneni tejto úlohy sa vám u šerifa zjavý nová v ktorej už len príjmete dokončený oštep.

Poškodenie

50-100


požiadavky

úroven 45


nákupná cena

2 500

oštep

+10 body zdravia


píšte svoj názor :)
 

DeletedUser

Hosť
:D by som bol zvedavý čo by oštep pomohol v dueli proti poriadnej zbrani... nie sme v dobe kamenej ale inak fajn ;)

ešte že lahké požiadavky
 

DeletedUser

Hosť
:D by som bol zvedavý čo by oštep pomohol v dueli proti poriadnej zbrani... nie sme v dobe kamenej ale inak fajn ;)

ešte že lahké požiadavky

ak by sme to braly doslova tak zlatá šabla proti koltu nemá šancu :D akurat keby tu šablu hádzal xD
 

DeletedUser

Hosť
paci s mi to ako len tak zo srandy si zberat taketo predmety paci sa mi to len ulohy su dost lahucke..toto sa mi paci
 

DeletedUser

Hosť
paci s mi to ako len tak zo srandy si zberat taketo predmety paci sa mi to len ulohy su dost lahucke..toto sa mi paci

nechcel som dávať velmy velké požiadavky lebo napríklad ja nemožem mať zlatý kolt lebo nemám hladanie ropy .. tak túto úlohu by mohol urobit takmer každy :)
 

DeletedUser

Hosť
no však úplne lahké a zbran pomaly lepšia než Kolt Peacemarker či ako s a to píše
 

DeletedUser

Hosť
je to pekne .. musite uznat ... tie poziadavky niesu ani take narocne .. ja by som bol celkom rad keby boly aj nejake nove ulohy .. a tato sa mi obvzlast paci :ninja::Dobrodruh:Dobrodruh:Lovec:ahaok:
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore