Návod - medaile

DeletedUser

Hosť
na tom obrázku sú všetky medaile čo sa dajú získať nie?(okrem svetobežníka)
 

DeletedUser

Hosť
Sadu cestovatela som docasne odobral, kedze jej ziskanie je nejake divne. Rozobera sa to na viacerych forach, tak uvidime. Ano medaili je podla mna tiez viacej, ale zatial ich nepozname :)
 

DeletedUser2929

Hosť
Sada cestovateľa je taká ako ostatné, až na to že ju môžeš získať v rôznom poradí. Napr. nie BM, SM, ZM, ale aj ZM, SM, BM a aj inak...

---------- VYSVETLIVKY ----------
BM = Bronzová medaila
SM = Strieborná medaila
ZM = Zlatá medaila
 

DeletedUser

Hosť
tak to pochybujem lebo vždycky je na zlatú potrebné urobiť ťažkú vec.
Jednoduchý príklad: Máš zduelovať 5 hráčov a za 1 je bronzová medaila a za 5 zlatá. Tak za keď zdueluješ piatich a dostaneš zlatú tak automaticky dostaneš tú bronzovú.

P.s-taká medaila nie je, to bol len príklad.
 

DeletedUser

Hosť
tak to pochybujem lebo vždycky je na zlatú potrebné urobiť ťažkú vec.
Jednoduchý príklad: Máš zduelovať 5 hráčov a za 1 je bronzová medaila a za 5 zlatá. Tak za keď zdueluješ piatich a dostaneš zlatú tak automaticky dostaneš tú bronzovú.

P.s-taká medaila nie je, to bol len príklad.

on myslel sadu cestovateľa:
,,A prešiel by som 500 míľ..." - okolo 50-100 hodín pešej chôdze
Oslí jazdec cez polia a údolia - okolo 75-125 hodín jazdení na oslovi
a
Z východu na západ, uff - okolo 100-200 hodín jazdení na quarter horse-ovi

ale to by sme sa museli spýtať abedy-ho akú sadu myslel, či túto čo som teraz napísal, či sadu Turista+cestovateľ+svetobežník
 

DeletedUser

Hosť
Myslel som sadu svetobeznika, ospravedlnujem sa za zmatok. Este stale nie su zname podmienky ziskania striebornej a zlatej medaile. Uvidime, co bude dalej.
 

DeletedUser

Hosť
Myslel som sadu svetobeznika, ospravedlnujem sa za zmatok. Este stale nie su zname podmienky ziskania striebornej a zlatej medaile. Uvidime, co bude dalej.

nevadí, keď ešte stále nie sú známe podmienky, ja som bez mesta a už som spal 6x8 hodín v cudzom meste, ale neviem, že či musím spať v cudzom meste, alebo aj keď som bez mesta.

Potom si pôjdem do jedného malého mesta bez hotela spraviť ďalšie tri medaile a tipujem, že dostanem aj cestovateľa, za spánok v cudzom hoteli, lebo tam budem asi týždeň, čo je okolo 10-14x8 hodín spánku v cudzom meste. Hneď ako som videl aktualizáciu a zmiznutie tých medailí tak som si myslel:
Cestovateľ - 400 alebo 800 hodín spánku v cudzom meste (50-100x8 hodín)
Svetobežník - 800 alebo 1600 hodín spánku v cudzom meste, (100-200x8 hodín)
ale dúfam, že to bude menej
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
ale nie je to až taký problém, keď si stále v jednej lokalite a bez mesta a stále chodíš spávať do toho istého mesta.
 

DeletedUser

Hosť
no aké je to jednoduché:D ziskaš sice užasnu medailu, ale za tie "ujdene" expy sa to neoplati.
 
Hore