Návrh mena pre svet na D

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
na D toho veľa nevymyslíme. Už sa teším keď bude napr. Kansas alebo Tombstone. Ale keď D tak som za Delaware. Dallas sa mi spája s tým nemožným seriálom :DD


presne si to vystihol s tym Dallasom :DD ani ja by som to nechcela z toho isteho dovodu (ale najmladsia generacia asi ten serian nepozna, tak nemaju to spojenie :D )

Ked som pocula ze novy svet na D,hned ma napadla Dakota, lebo to tak dobre znie, ale kedze nemoze byt tak sa priklanam k tomu Delaware.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser8766

Hosť
Durango

Django :)...neexistuje ale to snad nevadí iba ak tak, že to filmovy hitík z divokeho zapadu

alebo take dačo mi znie celkom fajne
 

DeletedUser

Hosť
celkom sa mi pozdáva to Death Valley
no dám aj svoj návrh - Deadwood
 

DeletedUser9222

Hosť
prvé čo mi napadlo bol Dortmund, kým mi nedoplo že to je v Nemecku :D :)

Delaware je skvelý názov, originálny, a som zaň :)
 

Deleted User - 4

Hosť
Delaware sa mi tiež páči, to je také originálne, no a samozrejme sa mi páči aj Dallas, nemôžem si proste pomôcť, aj to by sa sem hodilo :)
To bude ťažké rozhodovanie asi :)
Ešte je podľa mňa dobré aj Denver, možno aj Detroit.
Téma bude otvorená až do soboty, potom spravíme anketu a budete mať možnosť hlasovaním v ankete vybrať nové meno a samozrejme aj niečo vyhrať, nuggety sa zídu vždy, všakže? :)
 

DeletedUser6240

Hosť
Ja si myslím že sa najlepšie k doterajším menám hodí Dallas
 

DeletedUser9056

Hosť
Dallas je fajn, no je to obyčajný názov, ani ničím významný v minulosti (teda okrem toho seriálu :D ). Mali by sme byť originálny, Delaware. :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore