Návrh

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Nedalo by sa v úlohách ,kde su 2 možnosti,aby pri otvorení jednej z nich bolo *** upozornenie na druhú možnosť*** ?
Dôvod:Kôli tomu som na 4svetoch prišiel o zlatú pušku ,lebo v začiatkoch som ani nevedel ,že klúče treba.Neskôr sa mi to stalo ,lebo človek si to niekdy ani neuvedomý,otvorý úlohu automaticky odkliká a potom sa zbadá.
Druhá vec ,či by sa nedalo** v inventári veci ,čo treba do úloh a opakovatelných úloh ,aby svietili.**
Dôvod:Hráč v začiatkoch nemá prehľad ,čo treba do úloh.Mne sa stalo včera napr. predal som okovy na nohy a potom som si všimol v úlohách ,že som ju mal do úlohy nachystanú.Dosť to nahnevá ,keď nájdete vec ,urobíte reskill schopností a omylom vec predáte.
Dik
 

DeletedUser7574

Hosť
Je to dobré, súhlasím s oboma časťami. S prvou, dá sa povedať, že úplne a s druhou, no nemuseli by svietiť v inventári, len by pri predaji vyskočila tabuľka, napr. že:

"Tento predmet potrebuješ na splenie úlohy xxx, naozaj ho chceš predať?"
Áno / Nie

Ešte k tomu prvému, minule tu bol nápad, aby sa dali takéto veci, ako zlý výber pri úlohách riešiť znovuotvorením úlohy za nugety, to som si povedal, že je veľa, ale toto tvoje je celkom rozumné.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore